İzmir Sıcakkanlı Travesti Bayan Burcu

Merhaba, ben Burcu! İzmirliyim. İzmir kızlarının ne kadar güzel ve alımlı olduğunu hepimiz biliyoruz. Travesti İzmir hizmeti için sıcakkanlı Burcu olarak karşındayım. Ben çok heyecanlıyım. Çok sabırsızım ve aşırı davetkarım. Bu daveti mi geri çevirme ve hemen benim radarıma giriş yap!

Biletin Hazır, Uçmak İster Misin?

Hepimiz biliyoruz ki, bazı anlar fazlasıyla özeldir ve bu anları doyasıya yaşamak için karşımızdaki partilerin de aynı tutkuyu vermesi gerekir. Tutku ve güven, ilişkilerin olmazsa olmasıdır. Haz dolu noktalar yaşamak için tutku gerekiyor. Birbirimizi hissetmek içinde güven önemlidir. Ben sana güvenmesem, ürkek davranışlarım olacaktır. Aynı durum senin için de geçerli. Sen bana güvenmezsen, adımlarını geri geri atarsın. 

Benden dilediğin kadar yararlanabilirsin. Küçük küçük adımlarla bana doğru geldiğini hissediyorum. Adımlarını birazcık daha hızlandırmaya ne dersin? Çünkü ben coşkulu, cesur ve atılgan bir insanım. Travesti İzmir arayan yakışıklı erkeklerin beklentilerini karşılıyorum. Benim adımların bu kadar cesurken senin ürkek olman sence de komik olmaz mı? O yüzden beni hisset ve beni yaşa.. Şimdiden biletin hazır uçmaya hazır mısın? Bu yolculuk fazlasıyla coşkulu olacak. Beni hissedeceksin, beni yaşayacaksın ve benden istediğin kadar yararlanacaksınız. Denİzmir istediklerin varsa her birini benimle beraber deneyebilirsin. 

Peki, ben nasıl bir insanım? Neleri seviyorum? Bunları merak ediyor musun? Kısaca sana kendimden bahsedeyim. Sonrasında seninle görüştüğümüz zaman aynı şeyleri senden de bekliyorum. Cüretkâr bir insanım. Karşındaki insanı tatmin etmek için her türlü silahımı kullanabilirim. Yaşamayı seviyorum. Ana odaklanmaktan keyif alırım. Ev içerisinde düzenli biriyim. İddialı kıyafetler giymeyi seviyorum. Makyaj yapmadan asla dışarı çıkmam. Güzelliğime önem veririm. Yİzmir yapmayı çok seviyorum. Lunaparklar, en çok eğlendiğim alanlar. Astrolojiye inanıyorum. Bu yüzden şu an merak ettiğim detaylar içerisinde, senin burcunda geliyor. Ailevi ilişkilerim çok iyi değil. Arkadaşlık ilişkilerimde çok iyi değil.. Tek başınalığı seviyorum. Yalnız dünyamda, her zaman için sana ayırdığım bir biletim var. Pişman olmayacaksın. Travesti İzmir yani benimle bu uçuşun asla bitmemesini isteyeceksin!

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*