İzmir Sıcak Tenli Travesti Bayan Özge

Selam, ben özge sıcakkanlı İzmir Travesti arayan beyefendiler için istediklerinin fazlasını sunacağını biliyorum. Numaramdan bana ulaşırsan, istediğin arzu ve ihtiyaçların her birini benimle paylaşabilirsin. Dilersen, beraber deneyebiliriz. 

Yumuşak Ve Hassas Dokunuşlar!

İzmir Travesti için en doğru yer burası! Benimle, fazlasıyla yaşadığınızı hissedebilirsiniz. Ben şimdiden tanıştığıma memnun oldum. Uzun süredir İzmir’da yaşıyorum. 23 yaşındayım. Yaşımı çok fazla göstermem. Genellikle daha büyük gösterdiğimi söylüyorlar. Benimle karşı karşıya geldiğinde, karşında 23 yaşında genç bir kız değil fazlasıyla kendinden emin kadın olacak. Tecrübeliyim. Kendime güveniyorum. Yaşamak istediklerin, denİzmir istediklerin ne varsa her birini beraber yaşayabiliriz. 

Erkekler, yumuşak cilde fazlasıyla bayılır. Erkeklerin cildimizi çok önemsemediklerini düşünebiliriz. Fakat onların cildi sert olduğundan dolayı, yumuşak bir cilde dokunmak her şeyden çok daha güzel gelecektir. Cildime, duş sonrasındaki bakımlarıma her şeyime dikkat ediyorum. Bunun için pahalı pahalı ürünler kullanıyorum. Victoria’s Secret mankenlerinin kullandığı ürünleri aratmıyor diyebilirim. Fakat gözüm çok yükseklerde değil! Çünkü kendime güveniyorum. Pürüzsüz vücudumla tanışmaya hazır mısın? Şimdiden cevabının evet olduğunu biliyorum. Ben sabırsızım ve seni bekliyorum. Fotoğraflarım, numaram her biri bana ait.. Eğer beni ararsan karşında tatlı ve nazik bir ses tonuyla seni bekliyor olacağım. İlk alo dediğim andan itibaren bana büyüleneceğinden eminim. 

Başlarda heyecanlı olabilirsin. Kabul ediyorum. Ben de heyecanlıyım. Asla heyecanımı yenemedim. Seninle her defasında ilk kez karşılaşıyormuşum gibi hissedeceğim. Benimle dilediğin her zaman görüşebilirsin. Numaramdan bana ulaştığında, istersen öncesinde eğlenceli sohbetler edebiliriz. Sonrasında mükemmel randevularda büyülü anlar yaşamayı isterim. Kendime güveniyorum. Sarışınım. Fakat saç rengimi sürekli değiştiririm. Bazen esmer, bazen kızıl, bazen de kumral olabiliyorum. Kaliteli kuaförlerle çalıştığım için bu saçlarıma asla zarar vermiyor. Yani benimle her defasında görüşeceğin de karşında farklı bir özge olacak. Bu durumun, seni mutlu edeceğini biliyorum. Yeni İzmir Travesti Özge ve yeni zevkler.. 

Neyse lafı daha fazla uzatmadan hemen beni aramanı istiyorum. Çünkü ben sabırsızım ve bu sabırsızlığımı heyecana dönüştürerek seninle özel anlara imza atmak istiyorum. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*