İzmir Sevecen Travesti Bayan Hande

Merhaba canım. Profilimde olman güzel. Benim adım Hande., İzmir Travesti olarak, kısa süreliğine şehirde olacağım. Ben güzel bir yüze, harika bir gülümsemeye, şehvetli bir ağıza ve sizi büyüleyecek çarpıcı bir görünüme sahip bir kadınım. Yüz güzelliğini leziz bir vücutla birlikte arayanlar için mükemmel kız arkadaşınız karşınızda! Çok arkadaş canlısı ve sevecen! Ayrıca yatakta yaramazlık yapmayı seviyorum. Beraber olduğumuzda tam ve memnun ayrılmanızı istiyorum. Her türlü fetişle ilgilenirim.

Baskınımdır. Şu an, yüzünde tatlı bir tebessüm var. Açıkça söylİzmir istiyorum ki ben seni hissetmekten keyif alacağım. Sen de, şu an benim profilimde olduğuna göre beni hissetmek istiyorsun. Neleri seviyorum, hangi kitapları okuyorum, hangi filmleri istiyorum ya da hangi şarkıları bana keyif veriyor? Bunların hiçbiri bizim için önemli değil! Ama sen illaki beni tanımak istiyorsan, vücut dilimle tanışalım derim. Sana söyleyeceklerimi hissettiklerinde tanıman, çok daha önemli. Yani yaşayarak öğrenme diyebiliriz.  Aradığın zaman seni pişman etmeyeceğim. Her defasında benimle görüşmek isteyeceksin. Ben de, her defasında sana farklı zevklerimi sunacağım. Şimdiden doyumsuz atmosferimde yerini aldığını düşünüyorum. Netleştirmek için beni ararsan memnun olurum. 

İçindeki Canavarı Çıkartmaya Ne Dersin?

Uzun uzun, sana kendimi anlatmaktan hoşlanmıyorum. Beni benden tanıman, yaşayarak hissetmen çok daha özel! Uzun süredir İzmir Travesti olarak beyefendilerin arzularını ve isteklerini karşılıyorum. Karşımdaki insanın bakımlı ve ne istediğini bilmesine dikkat ederim. Resim yapmaktan, sanata ilgi duymaktan, farklı parçalar dinlİzmirten, eski Türk dizilerini izlİzmirten keyif alıyorum. Seninle beraber bunların her birini istersen eğlenceli sohbetlerimiz içerisine dahil edebiliriz. Bu noktada biraz heyecanın diner.  Sonrasında kendini bana bırakabilirsin.  Eğlenceli İzmir Travesti arayanlar için mükemmel bir profile sahip olduğumu söyleyebilir. Çünkü bende her şey var.. Yani on parmağımda on marifet diyebilirim. Bu yİzmir yapmak, temizlik gibi sayılmasın. Sen benim ne dİzmir istediğimi anladın! Beni çok fazla bekletmeden, telefonun ardında bulunan tatlı kadınla hemen sohbete başla.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*