İzmir Serseri Travesti Merve

Selam, ben Merve. 25 yaşındayım. Ama sen bana kısaca serseri Merve diyebilirsin. Yapacağım her aktivite, sana fazlasıyla serserice gelebilir. Fakat ben çok eğleniyorum. İzmir Travesti arayan yakışıklı beyefendiler için numaram profilde! 

Zevki zirvede hissetmek ister misin?

Maceracı, eğlenceyi seven, girişken, arkadaş canlısı, hayat dolu biriyim. Aklımdan geçen her şeyi dile getiririm. Bu yüzden dürüstüm. Sana karşı çok fazla eleştiri yaptığımda benden korkma. Tamamen gerçekleri söylediğimi bil.  Hassas insanlar için bazen agresif gelebilirim. Sabırsız görünmem mümkün. Açık fikirlerim vardır. Kapana kısılmış gibi hissetmekten asla hoşlanmam. Bağımsızlık ve özgürlüğe değer veririm. Sahiplenici biri yerine güçlü, iradeli ve bağımsız partnerlerle mutlu oluyorum. İlişkilerimde kovalamayı severim. 

Zor insanlar önceliğimdir. Benim için kolay olmayan herhangi bir şeye yaramaz. Tam olarak istediğim şeyin peşinden gitmekten zevk alıyorum. Arkasına yaslanıp birinin bana gelmesini beklemeye değerim. Beni nadiren telefonun başında arama beklerken görürsünüz. Bazı insanlar benim cesaretimden dolayı çekinebilir. Fakat enerjik yapım fazla! Açık sözlüyüm. Ayak uyduramayanlara karşı sıfır sabrım vardır. İnkâr edilemeyecek kadar çekici biriyim. Değer gördüğüm zaman gerçekten inanırsam karşı tarafa bağlanırım. Fakat değer gördüğüme inanmıyorsam, karşı taraf isterse dünyanın en yakışıklısı olsun herhangi bir fayda sağlamayacaktır. Uzun boyluyum. Gözlerim parlak, canlı ve aynı zamanda uyanıktır. Neşeli, coşkulu ve enerjik yanımdan bunu anlayabilirsiniz. 

İzmir Travesti arayanlar için bütün beklentileri fazlasıyla karşılıyorum. Seksi bir vücudum var. İlgi çekmeyi seviyorum. Yürürken bile bunun farkında olmak, beni adeta mutlu ediyor. Yaşama sevincim, her şeyi keşfetme arzumdan dolayı çekici bulunur. 

İzmir Travesti arayan yakışıklı, kaliteli ve benim gibi enerjik olmayı seven beyefendiler için profilimde numaram bulunuyor. Numaranızı verip benimle irtibata geçtiğiniz de dilerseniz sohbet edebiliriz. Dilerseniz mesajlaşabilirim. Beklentilerimizi, karşılıklı karşılamamız gerekiyor. Diğer türlü asla sizinle sohbet etmem. Çünkü ben kendime güveniyorum. Karşıdaki insanın da hem kendisine hem de bana güvenmesi önemli. İddialıyım. İddialarımda da asla yanılmadım. Aramanızı bekliyorum. Şimdiden günün hangi saatinde beni ararsanız arayın, pişman olmayacağınızı belirtmek isterim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*