İzmir Seks Ustası Travesti Cansel

Seks yapmak istediğinizde Travesti kızlarından daha iyisi yoktur! Seks yapmak için tek bir telefon açmanız yeterlidir. Hemen arayın ve deliler gibi sevişelim. İzmir Travesti burada.

Mutluluğun kapısını bulmak çok kolaydır. Mutluluğun kapısı seksten geçer. Seks yaparken ne istediğini sözlü olarak ifade etmen yeterli. Seksten alınan hazzı yükseltmek için tüm hayallerini gerçekleştireceğim.

Seks Zevki

İzmir Travesti kızlarının vajinaları güzel. Bu seksin diğerlerinden farkı profesyonellerde seks yapmaktır. Hastalandığınızda nasıl doktora gidiyorsanız seks yapmak istediğinizde de Travestilarla birlikte olmanız çok normaldir. Seks benim için sınırsızdır. Cinsellik içerisinde her şeyi mübah olarak görüyorum. Kendimi tanıtmam gerekiyor ise ismim Canseldir. Cansel gerçek adım ve benimle seks yaptığınızda size istediğiniz her bilgiyi veririm. 36 beden bir kadınım ve 28 yaşındayım. Orta yaşlı değilim ancak gençte sayılmam. Yani tecrübeli halim yatağımdaki erkeğin daha mutlu olmasını sağlıyor. Sekste pozisyon ayrımın yoktur. Yatakta:

  • Hayalinizde ki cinsel birleşme ne ise benimle onu yaşayabilirsiniz.
  • Bazı erkekler normal ve düz kadının yattığı pozisyonları sever.
  • Misyoner pozisyonundan diğer pozisyonlara kadar her şeyi kabul ederim.
  • Ayaklarımı omzuna atarak vajinamda hareket ettiğinde istediğin kadar sert davranabilirsin.
  • İstersen tüm kontrolü elime alır ve makas pozisyonunda gerçek zevki sana yaşatırım.
  • Gözlerimi gözlerinden asla çekme ve bana yaşattığın mutluluğun tadını çıkar.
  • Kaşık pozisyonu gibi belki de hiç daha önce denemediğin pozisyonları benimle yaşayabilirsin.

En çok hangi pozisyonu seviyorum açıklamam gerekir ise köpek stilidir. Çünkü erkeğin yatakta bana hükmetmesi çok hoşuma gidiyor. Köpek stilinde ben önünde eğilirken istersen kalçama tokat atabilir istersen göğüslerimi sıkıştırabilirsin. Benimle ne yaşarsan yaşa seni delirteceğim emin ol!

Doruklarında Seks İçin Buradayım!

İzmir Travesti hizmetinde görüşmelerimizi istediğiniz herhangi bir yerde yapabiliyoruz. Yani bu konuda hiçbir sınırım yok. Beni çağırıp gece pavyonda birlikte eğlendikten sonra bir otele gidebiliriz. İstersen eğlence sonunda da çağırabilirsin. Otelde evde her yerde sevişmek için hazırım.

Bedenimi seviyorum ve bedenimi erkeklere göstermekten gurur duyuyorum. Güzel vücudumu karşında gördüğünde her seferinde daha çok orgazm isteyeceksin. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*