İzmir Sarışın Travesti Naz

Merhaba, ben Naz. İsmim gibi nazlı değilim. Fakat senden hazzetmediysem, nazlı yanımı görebilirsin. 24 yaşındayım. Üniversite eğitimini bitirdim. Sarışın, mavi gözlü, fazlasıyla neşeliyim. Benimle birlikteyken asla üzülmezsin. Her zaman kahkaha atabilirsin. Travesti İzmir arayan yakışıklı ve geniş omuzlu erkekler için ideal bir profilim. Eğer ki beklentilerimi karşılarsan, ben de fazlasıyla senin beklentilerini karşılarım. 

Gerçek Mi Oğlak Kadını ile Mükemmel Tecrübeye Hazır Mısın?

Burçlarla aran iyi olmayabilir. Fakat oğlak kadınının aşk ve ilişkiler hayatına dair birkaç bilgin varsa bence beni tanıman için ideal olacak! Travesti İzmir arayan beyler, kaliteli görüşmeler için profilimdeki numaradan bana ulaşabilirler. Disiplinliyim. Disiplinli olman, hayatın her noktasında geçerlidir. Güvene önem veririm. Aldığım kararların arkasında dururum. Bu iş hayatımda ve ilişkilerimde her noktada geçerlidir. Fiziksel olarak sexy olduğumu söylerler. Bu noktada aksini iddia etmiyorum. Fiziğime önem veririm. Beslenmem önceliklidir. 

Disiplinli olmam seni başka korkutsa da bu duruma alışacağından eminim. Geniş omuzlu, kumral ve sarışın erkekler hoşuma gider. Korkak, ne istediğini bilmeyen tiplerden nefret ederim. Benim için net olman gerekiyor. Gri erkeklerden hiç hazzetmem. Ya beyazsındır ya siyahsındır. Eğer sen bana net gelirsen, ben de sana net gelirim. Sert ve somurtkan bir görünüşüm olabilir. Bu durum seni sevmediğim anlamına gelmesin. Eğer ki güler yüzlü isem kazandığını söyleyebilirim. Aşk ya da birliktelikler benim için bir oyun değil! Ne istediğimi bilirim. Zamanımızı boşa harcamayız. Daha azına razı olmak istemem. Kalıcı bir görüşme önceliğimdir herkesle görüşmüyorum. İlk buluşmada uzun yılı aşkın zamandır tanışıyormuş hissi alacağından emini. Profilimde bulunan fotoğrafların tamamı bana ait. Travesti İzmir arayan yakışıklı erkekler için profilimdeki fotoğraflar kadar gerçek birliktelikler istiyorum. Genç gelebilirim. Fakat olgun kafalı erkekler önceliğim. Harika bir birliktelik için fedakarlık yapmaktan kaçınmam. Senden de aynı fedakarlığı beklerim. Renkli gözlülere düşerim. Erkeklerde aradığım en net özelliklerden birisi bakımlı olmasıdır. Tırnakları, sakal yapısı, saçları benim için çok önemli. İlk izlenimin önemli olduğunu ikimiz de biliyoruz. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*