İzmir Otelde Travesti Aslı

İzmir Travesti çağırarak her otelde sabaha kadar seks yapabilirsiniz. Nasıl mı? En güzel kızlardan birini seçerek otel odasına çağırarak. 24 saat seks yapmak için en iyi yer burası…

Seks kadın ve erkeğin tecrübesine bağlıdır. Özellikle bir kadın tecrübesiz ise o zaman seks her zaman yarım kalıyor. Mızmızlanan ve size sürekli hayır diyen kızlardan sıkıldıysanız gerçek kadın Aslı burada.

Otelde Seks

İzmir Travesti kadınlarını otelde davet edebilirsiniz. Otelde seks yapmak benim en sevdiğim şeydir. Çünkü otelde hiçbir şekilde sessiz olma gibi bir durum yaşanmaz. Yani sizinle birlikte olurken istediğimiz kadar ses çıkarabilir ve zevk çığlıkları atabiliriz. Kendimi tanıtmaya buradan başlamamanın sebebi ise seks yaparken çığlık atmaya bayılmamadır. Seks yaparken erkeğin de bana tahrik edici söz söylemeni istiyorum. Benimle birlikte olduğunuzda o yatağa benim kurallarımla gireceksiniz beyler!

Bu kurallar benim için değil senin daha çok zevk alman içindir. Çünkü bu konuda kendime çok güveniyorum ve bir erkeği nasıl mutlu edebileceğimi köküne kadar biliyorum. İzmir Travesti hizmetinde bulunma sebebim de budur. 

Otelde Seks Hizmeti

İzmir Travesti kızlarından beni otele çağırabilirsiniz. Otelde görüşmek istediğiniz yaptığımız görüşmede hangi otelde buluşacağımızı ve otel odasının numarasını vermeniz yeterlidir. Lüks bir oda tutarsan eğer odanın içerisinde objeleri de seks eğlencemize katmak için kullanacağız. 

Kendimi tanıtmam gerekir ise ismim Aslı. 35 yaşındayım ve esmerim. Siyah saçlarım ve koyu kahverengi gözlerim var. Boyum 1 72’dir. Kadın ortalamasına göre uzunum ve bu durum erkeklerin çok hoşuna gidiyor. Çünkü boyumun avantajını kullanarak seks pozisyonlarını kolaylıkla yaparken fiziğimde hiçbir bozulma yaşanİzmirtadır. 

56 kiloyum ve kalçalarım dolgundur. Dolgun kalça kadın için seks yaparken erkeğin daha sert davranmasına neden olurken görüntüyü de güzelleştirir. Tecrübeli, seksi ve yatakta sizi delirtecek bir kadın arıyorsanız beni arayın.

Ücretlendirmem birlikte geçireceğimiz zaman göre belirleniyor. Ben en kısa seanslık olarak görürken saatlik gecelik veya daha uzun süreli yanınızda tutabilirsiniz. Ne kadar çok kalırsam o kadar çok seks ve sevişme yaşayacağınızdan emin olun. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*