İzmir Maceracı Travesti Bayan Daniela

Merhaba, ben Daniela. İsmimden anladığın gibi Türk değilim. Uzun süre Portekiz’de yaşadım. Sonrasında Türkiye’ye geldim. Fazlasıyla maceracıyım İzmir escort ihtiyaçlarınızı ve arzularınızı yaşamak istediğiniz zaman, benimle iletişime geçebilirsiniz. 

Yeni Zevklere Bayılırım!

Yabancı olduğumdan dolayı, bu hemen anlaşılıyor. Uzun boylu ve beyaz tenliyim. Dikkat çekici vücut yapım nedeniyle, gözler hep üstümdedir. Genel kadın imajından bir tık daha güzel olduğumu düşünüyorum. Kollarım, bacaklarım uzun ve incedir. Dalgalı saçlarım var. Ela gözlüyüm. Beyaz tenliyim. Modaya fazlalıkla uyum sağlıyorum. Kıyafetlerim benim için olmazsa olmaz. Seninle beraber olduğumuz zamanlarda, çok tarz bir şekilde karşına çıkacağım. Fakat bu durum sadece sohbet ettiğimiz zamanlar için geçerli. Yalnızca ikimizin olduğu alanlarda ise çok daha farklı kıyafetler kullanacağım. Bu da, adımlarını bana doğru hızlandırmana neden olacak! Yeni zevklere bayılıyorum. Saçlarımı her gün değiştiririm desem yeri var. Çünkü bir ara neredeyse her gün farklı şekil ve farklı boylarda kullanıyordum. Çıtçıt tokalarım var. Bu saçlarımın daha uzun ya da kısa görünmesine neden oluyor. Yani kendimi sevdiğim için aynaya baktığımda, farklı kadın görmek hoşuma gidiyor. Seninle bir arada olduğumuz zamanlarda eğer ki benimle tekrar görüşmek istersen karşında farklı bir İzmir Travesti Daniela olacak.

Yurtdışından özel getirdiğim kokularımla büyüyebilirim. Özel olmayı seviyorum. Benimle olduğun zamanlarda, tüm dünyaya unutup yalnızca bana odaklanmalısın. Beni hissederken, saç telinden ayak tırnağına kadar hissetmen gerekiyor. Yani karşılıklı vücut uyumumuza dikkat ederim. Ben yaşamaktan, ana odaklanmaktan keyif alırım ve bunu fazlasıyla hissettiririm. Açık sözlüyüm eğer seninle beraber yaşadığım birliktelik hoşuma gitmezse tekrardan yaşamayacağımı söylerim. Fakat hoşuma giderse bunu da anlatırım. 

Her daim özgürlükten yanayım. Sınırlardan, kısıtlamalardan hoşlanmam. Kurduğum hayalleri beraber olduğumuz zamanlarda gerçeğe dönüştürmek istiyorum. Eğer senin de benimle ilgili hayallerin varsa neden bunları beraber gerçeğe dönüştürmeyelim ki? Yaşamak istediğin her şeyi benimle yaşayıp, yararlanmak istediğin kadar yararlanabilirsin. Sana kısaca kendimden bahsettim. Bence kafanda bir İzmir Travesti profili oluştu. Bu profilden ten uyumu yakalayacağımıza inanıyorsan hemen aramalısın. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*