İzmir Güzel ve Alımlı Travesti Ateş

Selam beyler, 24 yaşındayım. Kıvırcık saçlıyım. Tırnaklarıma ve fiziğime çok önem veririm. İzmir’da yaşıyorum. İletişim mezunuyum. Günümün yarısını, güzellik salonunda geçirirken yarısını da arkadaşlarımla beraber harika vakitler geçirmek için değerlendiriyorum. Bu arada, harika vakit derken asla abartmıyorum fazlasını hissedebilirsiniz. İzmir Travesti arayan beyler, hemen benimle iletişime geçerek kaliteli sohbette bulunabilirler. 

Ben Buradayım, Sen Neredesin?

Aynaya baktığımda gördüğüm insan, benim için çok değerli. Karşımdaki insandan da kendime verdiğim değeri aynı şekilde görmeliyim. Aksi takdirde uzak dururum. Yakışıklı, esmer ve kumral erkeklerden hoşlanıyorum. Geniş omuzlu erkeklere hayranım. Sert ve sözünün eri erkeklerden hoşlanıyorum. Dediğim dedik insanlardan keyif almıyorum. Düşüncelerime önem vermeli. Doğada vakit geçirmek önceliğim. Hafta sonları arkadaşımla beraber mangal keyfi yapmak, bir şeyler içmek gün sonunda harika bir club da dans etmek ve günü mükemmel zevkle bitirmek için hemen benimle iletişime geçebilirsiniz. İzmir Travesti arayan beyler, biliyoruz ki kıvırcık saçlı bayanlar her zaman için bir adım öndedir. Siz de bundan faydalanmak ve benimle bir adım önde başlamak istiyorsanız bence vakit kaybetmeyin. 

Eğlenmek, hepimizin hakkı. Fakat eğlenirken, zevki doruklarda hissetmek bambaşka bir duygu. Eğer siz de yalnızca eğlenmek dışında zevki doruklarda hissetmek istiyorsanız çok doğru profildesiniz. İzmir’da ikametgâh ediyorum. İzmir Travesti arayan beyler için iletişime geçtikleri sürece sohbet edebiliriz. Bir şeyler paylaşabiliriz. Dertlerini deneyebilirim. Benim duygularıma ve düşüncelerime önem vermeleri önemli. Ben onlara kendimi anlatırım, karşımdaki insanı dinlİzmirten keyif alırım. Fazlasıyla iyi bir dinleyiciyimdir. Aynı zamanda kendinden bahsetmekten de hoşlanıyorum. Bunun ego olduğunu düşünüyorlar. Fakat kendimi sevmek bence ego değil. Bakımlı, yakışıklı öz güveni yüksek insanlarla bir arada olmak ve bir şeyler paylaşmak benim için olmazsa olmaz. Eğer sende söylediklerimi okurken, doğru profil olduğunu düşünüyorsan hemen profilimdeki numaradan bana ulaşabilirsin. Fotoğraflarım bana aittir. Görüşmeler öncesinde gerçek olduğunuza dikkat ederim. Sonrasında harika bir vakit bizi bekliyor olacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*