İzmir Güzel Travesti Bayan Yasemin

Selam beyler, ismim Yasemin. Yaşımı çok söylİzmirten hoşlanmıyorum. Çünkü yaşımı gösterdiğime inanmıyorum. Ama sen çok merak ediyorsan, görüşmemizde öğrenebilirsin. İzmir’da yaşıyorum. Kısa süredir Travesti İzmir olarak buradayım. Kendime ait özel dünyam, hayran kalacağın zevklerim var. Karşımdaki beyi etkilİzmir için kullanacağım silahlarım, şimdiden seni heyecanlandırmalı. Çünkü iddialıyım. Aslına bakarsan, içine kapanık biriyim. Fakat beni tanıdıktan sonra görüşlerin değişecektir. Çünkü senden aldığım enerji ile çok daha eğlenceli yanım ortaya çıkar. Neyse, çok doğru adreste olduğunu söyleyebilirim. Kafandaki soru işaretlerini ve yaşamak istediklerinin her birini benimle yaşayacaksın.

Güzel Vakit Geçirmek İstemez Misin?

Evet, sana soruyorum. Benimle güzel vakit geçirmek istemez misin? Deli dolu biriyim ve bundan çok keyif alıyorum. Kibar erkeklerden hoşlanıyorum. Karşılıklı beğeni benim için çok önemli. Sen, nasıl benim resimlerime bakarak beni görüp beğendiysen benim de seni aynı şekilde görüp beğenmen önemli. Yoksa buluşma yapmamız mümkün olmaz. Sonuçta karşımdaki insanla yaşayacağım özel birlikteliklerde, eğer ki beğenmediysem yüksek enerjili geçmez. Bende yükselmediğim noktalarda, istenilen beklentiyi karşılayamıyorum. Bunu bilmeni isterim. Seninle yapacağımız görüşmelerde, birkaç fotoğrafını isteyebilirim. İddialı fotoğrafların hoşuma giderse, bir bakmışsın gerçek randevu da bir aradayız. 

Travesti İzmir arayan beylerin, benim gibi fazlasıyla hayat dolu bir kadınla geçirecekleri özel anların garantisini sunuyorum. Profilimdeki fotoğraflar seni yanıltmaz. Çünkü her biri bana ait! 

Biliyoruz ki bazı anları yaşamak, keyifli vakit geçirmek, doğru kişiyi bulmakla mümkün! Senin bu konuda şanslı olduğunu düşünüyorum. Çünkü doğru kişi benim! Sana olan yaklaşımlarımla, istediğin arzuyu yaşatacağım. O yüzden arayışlarında da buna özen gösterdiğini biliyorum. Çok fazla konuyu uzatmadan ve uzun uzun yaşayacağımız büyülü atmosferi anlatmak yerini birazcık icraata geçebiliriz. Sıcakkanlı, güler yüzlü ve seçici olduğumu bilmelisin. Her daim elektriğe önem veriyorum. Kaliteli ve ne istediğini bilen erkekler önceliğim. Dürüst olmana da dikkat ederim. Telefonlarını bekliyorum. Şimdiden benimle geçireceğin harika zamanlar için çok heyecanlıyım. Travesti İzmir

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*