İzmir Genç Travesti Bayan Funda

Selam beyler, ismim Funda. 25 yaşındayım. Eğlenmekten, gezmekten, müzik dinlİzmirten ve dans etmekten keyif alırım. Beraber eğlenebileceğim ve harika vakit geçirebileceğim arkadaşlar arıyorum. İzmir’da ikamet ediyorum. Kendime ait mükemmel zevklerim var. Karşımdaki insanı etkilİzmir için yapamayacağım hiçbir şey yok! Baktığınızda içime kapanık biriyim. Fakat beni tanıdıktan sonra ne kadar eğlenceli olduğumu anlayabilirsiniz. İzmir Travesti arayan beyler, kesinlikle doğru adreste olduğunuzu söyleyebilirim. Güzel vakit geçirmek istiyorsanız, hemen numaramdan bana ulaşın!

Eğlenmek ve Benimle Güzel Vakit Geçirmek İster Misin? 

Günün birçok zamanını çalışarak geçiriyoruz. Gün sonunda eğlenmek, hepimizin hakkı! İş yorgunluğunu benimle atmak isteyenler için aşağıda numaram bulunuyor. Numaram üzerinden bana ulaşarak keyifli bir sohbet edebiliriz. Kibar erkeklerden hoşlanıyorum. Aynı zamanda bakıma önem veririm. Ben ayak tırnağımdan saç telime kadar kendimle ilgilenen ve bakımdan keyif alan bir insanım. Hoş kokular kullanıyorum. Karşımdaki insanda da bakıma önem veririm ve güzel kokması benim için önemli. İzmir Travesti arayan beyler, numaram üzerinden bana ulaştıklarında görüp beğenmeliyim. Görüp beğenmeden buluşmada bulunmam kesinlikle mümkün değil! Resimlerin tamamı bana ait. Sahte resimler kullanmıyorum. Gerçek arkadaş aradığım için fotoğraflarımda da gerçek resimlerim mevcut. Benimle arkadaşlık kurmak isteyen kişiler de, söylediğim gibi gerçekliğe önem veririm. 

Bazı Anlar Özeldir, Birlikte Yaşamaya Ne Dersin?

Bazı anlar gerçekten özeldir. Bu anları doyasıya hissetmek gerekiyor. İzmir Travesti arayan beyler, anlık zevklerden hoşlanıyorlarsa hemen benimle iletişime geçebilir. Duygulara önem veririm. Hissetmek benim için önemli. Düzenli bir hayatın var. Fiziğime önem veriyorum. Ve bu yüzden spor olmazsa olmazım. Sağlıklı beslenmeye özen gösterdiğimden dolayı, her zaman yeşillik tüketmekten keyif alırım. Çocuklar benim için en hassas noktam. Bana ulaşmak, benimle konuşmak ve güzel bir buluşmaya yelken açacak beyler için ilk adım da numaramı kullanabilirsiniz. Kendinize özgüveniniz varsa fotoğraflarınızın gerçek olması önemli. İzmir Travesti bunun dışında kaba saba ve kötü iletişimi olan kişilerle asla konuşmuyorum. Karşımdaki insana gösterdiğim saygıyı aynı şekilde görmek önceliğim. Profilimdeki numaramdan hemen ulaşabilirsiniz. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*