İzmir Fırtınalı Travesti Bayan Rabia

Merhaba, ben Rabia! Fırtınalı Rabia’da diyebilirsin. Ya da aklında öyle kalmayı çok istiyorum. Çünkü hem kendi kişisel özelliklerim, hem seninle yaşayacağımız özel anlar, hem de daha fazlasında kendini fırtınalı bir dünyada hissedeceksin. Bu seni korkutmasın. Aksine canlandırmasını istiyorum. Çünkü fırtınalı dünyamda senin için özel hazırladığım birçok zevkim var. Travesti İzmir Rabia, burada ve senin aramanı bekliyor. Karşındaki iddialı kadını daha fazla bekletme ve hemen iletişime geç! 

Asil Bir Kadınla Gerçek Randevuya Ne Dersin?

Travesti İzmir, yani benim bariz özelliklerimden birisi asil olmamdır. Tam bir hanımefendi görünümüne sahibim. Oldukça akıllı olduğunu düşünüyorum. Yapacağım her harekette, mantıklı davranışlar sergilerim. Ama seninle bir arada geçireceğim özel birlikteliklerde mantığımı bir kenara bırakıp eğlenceye odaklanmak istiyorum. Fazlasıyla seksi ve çekici bir fiziğe sahibim. Albenisi yüksek bir insan arıyorsan, işte karşındayım. Arzulu bir kadın olduğumdan dolayı erkekler tarafından fazlasıyla isteniyorum. Yani talibim çoktur. Ama ben bağlanmak ya da aşk gibi duygular inanmadığım için daha çok özel anlara odaklanmayı seviyorum. 

Kıvırcık saçlara sahibim. Saçlarımın rengi açıktır. Güçlü kollarım ve geniş omuzlarım vardır. Fotoğraflarımdan da anlayabileceğin gibi iddialıyım. Benimle beraber vakit geçirmek, beni etkilİzmir istiyorsan güç dengesini doğru kurmalısın. Beni etkilİzmir için zorlanmaman gerekiyor. Yani küçük sürprizler, tatlı tebessümleri kulağıma fısıldayacağım tatlı sözler ve daha fazlası beni etkilİzmir için yeterli olacaktır. Bağlanmak ya da birbirimizin peşini bırakİzmir gibi durumlar yok! Senin de benim gibi ana odaklanmanı istiyorum. 

Beraber olmadan önce senden birkaç fotoğraf isteyeceğim. Bu fotoğrafların güncel olmasına dikkat ederim. Çünkü sen benim fotoğraflarımı gördün ve beğendin. Sonrasında da benimle görüşmek istedin. Benim de aynı şekilde seni görmem ve beğenmem gerekiyor. Travesti İzmir Rabia ile ilişki kurmak istiyorsan, dümenin bende olduğunu bilmeliyiz. Bu durum seni korkutmasın. Daha fazla heyecanlandırıyorsun. Çünkü eğer yaşayacağımız birliktelikte dümen bende olursa, mükemmel anlara imza atabiliriz. Şimdiden enerjini yüksek tutmanı istiyorum. Sonrasında çok daha fazla yükseleceğinden emin olabiliriz. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*