İzmir Evde Travesti Hizmeti

İzmir’da yaşayan erkekler artık çok şanslı! Travesti İzmir hizmeti sayesinde evinize kadınları çağırarak dilediğiniz kadar seks yapabilirsiniz. En güzel Travestilar burada..

Travesti sadece sizinle seks yapan kadın değildir. Eskortlar aynı zamanda yatakta size en iyi seksi sunan kadınlardır. Yani bir kadını yatağınızda gördüğünüzde o kadınla en çılgın seks hayallerinizi bile yaşayacağınızı bilirsiniz.

İzmir Travesti Banu

İzmir Travesti kızlarının arasında en güzel Travesti kim merak ediyor musunuz? O zaman beni tanımaya başlayabilirsiniz. İsmim Banu ve ben doğal sarışınım. Altın sarısı uzun saçlarımla mavi gözlerim var. İzmir’da çok fazla sarışın kız görmek mümkün değilken doğal bir kız görmek her erkeği şaşırtıyor. 1 67 boyundayım ve 52 kiloyum. Fiziğim ince belim sayesinde göğüslerim ve kalçalarım öne çıkmaktadır. Yatakta bir erkeğin görmek istediği şey tam olarak benim. Dudaklarım dolgun ve kırmızı ruj sürmeye bayılıyorum. Rujumu kendim yaparım ve içerisinde farklı tatlar katarım. Yani beni öptüğünde çilek veya vişne yiyormuş gibi hissederken bulacaksın kendini. Bu da beni daha çok öpmene neden olacak.

Parfümlerimi de kendim hazırlıyorum. Özel bir koku isteğin varsa sonraki görüşmemize benden onu isteyebilirsin. Erkeğin gözüne hitap etmeyi sevdiğim kadar diğer duyu organlarına da hitap etmeyi başarırım. Travesti İzmir hizmetinde beni görmek istediğiniz her yere çağırabilirsiniz. Bir kere aramanız yeterlidir.

İzmir Evde Seks

Travesti İzmir kadınlarının en iyi özelliklerinden biri de kendi mekanlarına erkekleri davet etmemesidir. Çoğu erkek evde veya otelde seks yapmayı istiyor. Beni de isterseniz evinize isterseniz otele çağırabilirsiniz. 

Evde seks yaptığınızda ayrıca yer içinde bir ücret ödemeyeceğiniz için görüşmelerimizi daha sık yapabiliriz. Çünkü ben penisinin tadına baktığım bir erkeği bir daha unutmam. Sende benim tenimin kokusunu aldığında her tutkulu hayallerinde beni görmeye devam edeceksin. Ucuz fiyatla seks yaptığım içinde beni istediğin zaman çağırabilirsin. Güzelliğim karşısında dilin tutulurken yatakta sana yapacaklarımla aklın başından gidecek. Bu konuda kendime çok güveniyorum. Sana ispatlamamı ister misin? O zaman hemen beni ara ve görüşelim. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*