İzmir Deneyimli Travesti Bayan Tati

Merhaba hoşgeldiniz. Farklı bir şey arıyorsanız güzel, şehvetli ve kışkırtıcı bir baskın tarafından yönetilmeyi deneyin. Nasıl yapacağımı bildiğim her şeyi öğrenmek için hemen beni ara.. Travesti İzmir Tati senin emrinde olacak! Daha önce böyle bir şey yapıp yapmadığınızdan emin değilseniz, endişelenmeyin. Nazik ve çok kibarım. Sadece bana hizmet etmeye istekli olun. Tüm seanslarım duygusallığın keşfini içeriyor. Benimle çok az kişinin bildiği zevkleri hissedeceksin. Ben çok kadınsıyım ve daha zor bir şey istense bile, bunu özümde olan tüm şehvetle yaparım. Utangaç veya endişeli olmayın. Her şey rızaya dayalıdır. Maksimum güvenlik ve gizlilikle yapılır. Güzel, sevecen, yüksek ruhlu ve son derece baştan çıkarıcı bir kadınla unutulmaz anlar geçireceğin için çok şanslısın. Sana bunu garanti edebilirim. Basketbol oynuyorum. Neredeyse 10 yıldır spora ilgim var. İlerde kendi spor salonumu açmakta istiyorum. Neyse bunlar önemli değil.. Sen bana ve zevklerimize odaklan. Beni aramak için daha ne düşünüyorsun. Seni bekliyorum

Benimleyken, Seviyeyi Biraz Arşa Çıkartabilirsin! 

Güvenilir olman önemli. Seninle beraber olduğumuz zamanlarda, bana nazik davranmanı istiyorum. Küçük dokunuşlar ve tatlı tebessümlerden hoşlanıyorum. Sen bana nazik adımlarla ve yumuşak dokunuşlarla gelirsen, karşılığını fazlasıyla göreceksin. Bağlanmak ya da karşımdaki insanla yaşadığım birliktelikten sonra peşini bırakİzmir gibi huylarım yok! Bu konuda bana güvenebilirsin. Benim yaptığım yalnızca ana odaklanmak ve sonrasında büyülü atmosferde kaybolmak.. Bunun dışında istersen seninle tekrardan görüşebiliriz. Senin benden memnun kalacağından fazlasıyla eminim. Benim de, senden memnun kalmam gerekiyor.

Profildeki numaramdan bana ulaştığında, öncesinde sohbetler edip küçük sırlarımızı paylaşabiliriz. Kendime özel zevklerim var. Bu zevklerimi, karşımdaki partnerime doyasıya yaşatmaktan hoşlanıyorum. Aynı zamanda sevimli oyuncaklarımla da tanışmanı çok istiyorum. Şimdiden seni heyecanlandırdığını düşünüyorum. Çok fazla kendimden bahsettim biliyorum. Bunlar senin için önemli değil.. Sen sadece bana ve yaşadığımız ana odaklanmak istiyorsun. Travesti İzmir arıyorsan çok doğru bir profilde olduğunu söyleyebilirim. Numaramdan beni aradığında, daha fazlasını yaşayacaksın. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*