İzmir Balık Etli Travesti Gizem

Bazı anlar, fazlasıyla özel ve fazlasıyla heyecanlıdır. Bu anları yaşarken, karşımızdaki partnerin bize hissettirdiği duygulara önem vermemiz gerekiyor. Karşımızda ne istediğini bilmeyen partnerler, yüzümüzün düşmesine neden olur. Yani istediğimiz birlikteliği yaşayamayız. Bu noktada devreye ben giriyorum. Travesti İzmir Gizem, karşında! Profilimdeki numaramdan beni arayarak, çok daha fazlasını öğrenebilirsin. 

Benimle Çılgınlıklara Sürüklen!

Travesti İzmir eğlenceli ve tatlı gizem burada.. Senin aramanı bekliyor. Balık etliyim. Fotoğraflarına baktığımda tombiş yüzüm, alımlı vücudumu göreceksin. Balık etli seven beyefendiler için bence mükemmel bir tercihim kendimle vakit geçirmeyi çok seviyorum. Günün çoğunluğunu kendime ayırırım. Her gün farklı ojeler, farklı saç stilleri, farklı kokular, her biri beni ben yapan şeyler. 

Senin bana güvenmeni çok isterim. Eğer sen bana güvenirsen, ben de sana güvenirim ve sonrasında çok daha eğlenceli saatler geçirebiliriz. Eğer sen bana güvenmezsen, uzak kalırsın. Uzak olmanı asla sevmem istemem. Çünkü bir arada olduğumuzda, bana hafif hafif yaklaşacağından eminim. Küçük dokunuşlardan hoşlanıyorum. Hem kendim için hem partnerim için uzun uzun kendimi anlatmak yerine karşı karşıya geldiğimizde tanışmaya ne dersin? Sadece benimle ilgili bir profil oluşturmak istiyorsan eğlenmeyi seviyorum. Hayvanlara çok önem veririm. Kendi evcil hayvanlarım var. Kırmızı renk olmazsa olmazım. Canlı renkler kullanmayı seviyorum. Fakat kırmızı renk, seninle beraber olduğumuz dakikalarda kullanacağım en iddialı rengim. Özel zevklerim var. Bunların her birini, beraber yaşayacağımızda iddialıyım. Kendime güveniyorum. 

Uzun süredir İzmir’da yaşıyorum. Travesti İzmir arayan beyefendilerin ne istediklerini biliyorum ve seninle bir araya geldiğimizde de beklentilerini karşılayacağım. Profilimde telefon numaram bulunuyor. Bana aittir. Aradığında direk karşına ben çıkacağım. Gerçek bir arkadaşlık, hoş sohbet ve kaliteli vakitler geçirmek istiyorum diyorsam çok şanslısın. Çünkü karşındayım ve aradığın gibi seninle iletişime geçeceğim. Beni daha fazla bekletme! Uzun uzun ekrana bakmayı bırak ve hemen iletişime geç.. Gerçek randevuyla beraber mükemmel vakitler geçirmek için sabırsızlanıyorum. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*