İzmir Alımlı ve Tatlı Travesti Ela

Merhaba, ben Ela. 27 yaşındayım. Turuncu renge bayılırım. Ateş elementini taşıyorum. Özel günlere ve burçlara önem veririm. İzmir Travesti arayan beylerin hobilerim, olumlu özelliklerim ve zekamla bana hayran olacaklarından eminim. 

Benim Coşkum Tamamen Bulaşıcı!

Kaba saba insanlar baştan söylüyorum benden uzak dursun. Korkaklardan ziyade, cesur ve coşkulu erkekler tercihimdir. Lider aslan burcunun, bütün özelliklerini taşıyorum. Benim coşkum bu yüzden bulaşıcıdır. Bir aslan kadını, her daim kendi hayatından sorumludur. Fakat eğer ki seninle güzel bir partner olabilirsek, hayatımın odak noktasına alırım. Ne yapmam gerektiğinin söylenmesinden hoşlanmam. Her zaman ilk öncelik olmayı severim. Sahne önü sanatlarından keyif alırım. Sahnenin gerisinde olmak, bana göre değil. Senin sahnenin en önünü de bana ayırmalısın. Göz önünde olmaktan hoşlanırım. İzmir Travesti

Kırmızı ruj olmazsa olmazım. Kırmızı ruj ve kırmızı oje sürüp katıldığım faaliyetler de harika bir deneyim yaşarız. Aynı zamanda karşımdaki partnerimde mutlu olur. Performans sergilİzmir için yaratıldığımı söyleyebilirim. Arkadaşlarımla takılırken, anı yaşamaktan hoşlanıyorum. Eğer seninle bir arada bulunuyorsak, ayak tırnağımdan saç telime kadar beni süzmekten gözlerini alamayabilirsin. Güzelliğime ve bakıma fazlasıyla önem veririm. Bu yüzden karşımdaki partnerimden de aynı özellikleri isterim. Bakımlı olan erkekler tercihimdir. Bakımsız erkekler, dikkatimi çekmez. Başta sana soğuk gelebilirim. Fakat beni tanımaya çalışman hoşuma giderse, fazlasıyla seni kendime bırakırım. 

Eğlenmekten, gezmekten, arkadaşlarımla beraber vakit geçirmekten, alışveriş yapmaktan, partnerimle harika anlar yaşamaktan hoşlanırım. Dilersen seninle liste hazırlayıp, listedeki bütün aktiviteleri gerçekleştirebiliriz. Ben buna hazırım diyorsan, İzmir Travesti profilimde isteklerinin her birini ben de bulacağından eminim. Beklentileri karşılıyorum. Beklentilerinin fazlasını bulurken, hep daha fazlasını isteyeceksin. Profilimde numaram bulunuyor. Görmüş olduğum fotoğrafları her biri güncel. Geçmiş fotoğraflar değil. Görüşmeler öncesinde senden gerçek fotoğraflar isteyeceğim. Sahte insanlardan hoşlanmıyorum ve direk kendilerini belli ediyorlar. Bu görüşmelere katılmam. Senin gerçek olduğundan emin olduktan sonra iletişime geçeriz ve harika bir gece bizi bekliyor olur.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*