İzmir Alımlı Travesti Bayan Beyza

Merhaba, ben Beyza. Pembe ve beyaz renkler olmazsa olmazım. Ela gözlüyüm. Kıvırcık saçlarım var. 1,65 boyum var. İzmir Travesti arayan beyler için beni benden tanımaları ile harika bir dostluk kurabiliriz.

Günün her anını, kendi zevklerim ve karşımdaki partnerin istedikleri ile geçirmekten çok hoşlanırım. Temas halinde olmamla bilinirim. Teması sevdiğim gibi duyguları derinlemesine yaşarım. Sana da her zaman için ilgim vardır. Seninle istersen sinemaya gidebiliriz. Harika resim sergilerinde bulunabiliriz. Yalnızca sanat değil, müzik, eğlenceli aktiviteler ve daha fazlasını benimle yaşayabilirsin. İçimdeki çocuğu eğer çok istersen görebilirsin. 

 

Ciddiyetten hoşlanırım. Laubali insanlar çok tarzım değil. Fakat eğer ki senden pozitif enerji alıyorsam, bana karşı samimi olabilirsin. Maddiyata önem veririm. Fakat bildiğimiz gibi her şey maddiyat değildir. Manevi yanında, benim için öncelikle geliyor. Yani saygı ve sevgi olmadan benimle bir ilişki yürütemez. Size saygı davranıp sınırları zorlamadan bu süreçte harika vakitler geçirebiliriz. Fakat saygı sınırını açtığında, direk seninle irtibatı keserim. Doğada vakit geçirmekten hoşlanıyorum. Bazen 5 yaşında bir çocuk gibi davranırım. 

Benimle Duygularını Derin Yaşamaya Hazır Mısın? 

Bazen karşında psikiyatrist olabilirim. Yani benimle her anı fazlasıyla hissedebilirsin. Siyah ya da beyazım yoktur. Ortam yoktur. Bu yüzden net olmanı istiyorum. Bazen ihtimalli cümleler kurabilirsin. Bu noktada sana anlayış gösteririm. Fakat her zaman benimle ihtimalli konuşmana izin vermem. 28 yaşındayım. 30 35 yaş arası İzmir Travesti arayan beyler profilimde numaram bulunuyor. Profilimdeki numaram üzerinden bana ulaşabilirsiniz. Sen istersen mesajlaşarak konuşabiliriz. İstersen arayarak birbirimizin sesini duymamız mümkün. 

 

Görüşmeler öncesinde fotoğrafların gerçek olduğundan emin olmak isterim. Profilimdeki fotoğraflarımın tamamı bana ait ve gerçek. Senin de fotoğrafların gerçek olduğu sürece buluşmalarda bir arada oluruz. Fakat yapacağın herhangi bir beni düşündüren durumda direkt irtibata keseriz. Eğlenmekten keyif alırım. Bu yüzden detaylara takılmaktan ziyade, eğlenmeye önem veriyorsan benimle iletişime geçmeni tavsiye ederim. İzmir Travesti arayan gençler, gerçek bir boğa burcu kadınıyla tanışmak için hemen acele edin! 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*