Her Zaman Enerjik Olan İzmir Travesti Kader

Mükemmel beraberliklerimi bitmek bilmeyen enerjimle sizlere sunarken, aynı zamanda İzmir Travesti fantezilerim sayesinde anın tadını almanızı isterim. Bu da beni kesinlikle daha özel yapar. 

İzmir Travesti kadınlarından Kader ben. Sizin seks konusunda makus kaderinizi ve talihinizi değiştirebilmek için buradayım. 25 yaşındayım. Birçok beyin yaşlı ve odun gibi yatakta hareketsiz duran kadınlardan sıkıldığını çok iyi biliyorum. Artık bu tiplerle muhatap olmak zorunda değilsiniz. Benim gibi genç, enerjik, sekse tam anlamıyla bayılan bir hatunu elde etmek basittir. Tabi ki sadece yapmanız gereken şey bir an önce benimle iletişimi kurmak olacaktır.

Mükemmel Beraberlikleri Yaşatmak Benim İşim

Seksin durağan bir şekilde yapılması hem beyler hem de benim adıma kesinlikle çok istenilen bir durum değildir. Çünkü yüksek enerjinin olması sayesinde cinsel beraberliklerden alınacak hazların da katlanması mümkündür. Yaşım genç olması ile dikkat çekerken aynı zamanda yediklerime ve içtiklerime de dikkat ederim. Bu da yatakta vahşi bir kısrak gibi sevişmem dİzmirtir. 

Siz değerli beyleri güzel ve sıra dışı bir İzmir Travesti olarak her zaman yormak istiyorum. Spontane beraberliklerin yaşanması benim temel huyumdur. Öyle pozisyon sırası gibi durumlar benim için söz konusu değildir. Elbette ön sevişme, oral, fazlasını yaparken bunların tümünden haz almanızı sağlarım. Karşılıklı zevk ilkesi kesinlikle çok önemlidir. 

Genel olarak beraberliklerimin tümünde bir kondom şartının da bulunduğunun altını çizeyim. Temiz, hijyenine önem veren bir bayan olmamdan dolayı beni tercih edecek olan erkeklerin de aynı özellikleri taşıması lazım. Ancak bunların sağlanması durumunda seks yapabiliriz. Seanslık asla kalmam. Saatlik veya gecelik olacak şekilde benimle iletişim kurarak randevu almanız daha mantıklıdır. 

Güzeller Güzeli Fiziğim Sizleri Bekliyor

Fiziğim sıradan bir İzmir Travesti ile kıyaslanamayacak kadar muhteşemdir. Uzun boy ve pürüzsüz ten bunların arasında hemen öne çıkar. Tabi ki ücretimi elden ve peşin bir biçimde almış olduğumu net olarak ifade etmem lazım. Bundan dolayı özellikle pazarlık içine girilmesi durumunda bu terbiyesizliğe imza atan kişiyi çok hızlı bir şekilde engellerim. Zaten benimle bir daha iletişim kurabilmesi de mümkün değildir. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*