Her Zaman Beyleri Büyüleyen Seksi Hasret

Her daim seksi ve güzel bir İzmir Travesti olarak beylerin aklını başından almasını bilirim. Özellikle sınırları zorlayan hizmetlerim sayesinde kendinizi çok daha özel hissetmeniz mümkündür. 

Selam canlarım. Ben Hasret. Tabiri caizse at gibi bir kadınım ve aynı zamanda seks konusunda çok iddialıyım. 29 yaşındayım ve boyum ise 1,75 olarak dikkat çeker. Hiçbir şekilde kilo sorumun söz konusu değildir. Sınırlarım olmadan anın tadını çıkarırım. Siz değerli beylerin tüm seks istekleri benim için bir emirdir. Hemen bunların sahibi olabilmek için arayınız. 

Güzel ve Seksi Bir Kadınım

Fiziki özellikleri beklentileri karşılayan bir İzmir Travesti kadınıyım. Bunun yanı sıra güzel kokuluyum. Zaten koku hassasiyetim olmasından dolayı buna her daim dikkat ederim. Kilolu olmadığımdan her pozisyon benim için son derece kolay olacaktır. Genel olarak hizmetlerimi merak eden beyler söz konusudur. Bunları hemen şöyle sıralayayım;

  • Anal yapan bir kadın olarak dikkat çekerim ve zaten beylerin en çok sevdiklerinden birisi de budur.
  • Seksin kesinlikle özel bir parçası olan oral konusunda sınırlarım asla yoktur. Hatta bunun karşılıklı bir biçimde gerçekleştirilmesi alınacak hazların da katlanması anlamına gelir.
  • Elbette harika bir hatun olarak ön sevişmeye de yok demem. 
  • Bunun gibi daha birçok şey söz konusu olduğundan sadece bana bunları iletmeniz yeterlidir. Böylelikle anlık hazlarla fazlasını rahatlıkla alabiliriz. 

Kondom Zorunluluğum Vardır

Kondom olmadan seks yapmak söz konusu değildir. Bu benim en temel kuralım olmasından dolayı beylerin de buna dikkat etmesini isterim. Çünkü korunması gereken bir sağlığımız vardır. Buna uymayacak olan beylerin beni hiçbir zaman aramaması lazım. 

Her Yerde Seksin Dibine Vurabiliriz 

Her daim İzmir Travesti hizmetlerimi değişik yerlerde sunan bir kadınım. Bunların başında tabi ki oteller gelir. Ancak belli şartları sağlaması mühimdir. Bunların başında ilgili otellerin çok güvenli ve lüks olması ilk sırada gelir. Bunun yanı sıra mekanların arasında bulunan apartlara da yok demem. Günlük ve lüks rezidanslar da her daim olabilir. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*