Hem Bakımlı Hem de Tombul İzmir Travesti Nida

Özellikle tombul kadınlardan hoşlanan beyler için en iyi İzmir Travesti seçimi olarak her zaman dikkat çekerken tüm beklentilerinizi mükemmel fiziğim ve azgın yapım sayesinde sonuna kadar karşılarım. 

Merhaba. Ben İzmir Travesti Nida. Oldukça tombul ancak çok enerjik bir kadınım. Yemeğin salçalısı kadının kalçalısı demiş atalarımız. Kesinlikle bunu doğru bir biçimde ifade etmişler. Zaten Türk beylerinin de çok büyük bir kısmının benim gibi hatunlara ölüp bittiğini iyi biliyorum. Bundan dolayı hiçbir şekilde kilo vermeye niyetim yok. Deneyim sahibi olmamın yanı sıra aynı zamanda sekse aşırı derecede düşkün olan yapım sizin aklınızı daha en başından alacaktır. 

Balık Etli Fiziğim Sizi Büyüleyecek

Tombul bir kadın olmam beyler için bir sorun değil. Hatta birçok bey benim fiziğime hayran kalıyor. Uzun ve kalın olan bacaklarım bunun en güzel örneği. Evet biraz göbeğim var ancak bu da çok önemli bir durum olmayacaktır. Kalçalarıma ölüyorlar. Dik ve dolgun. Aynı durum muhteşem memelerim için de geçerlidir. Bu da sizlerin kesinlikle tatmin olması anlamına geliyor.

Tabi ki İzmir Travesti olarak bakımımı da ihmal etmem ve her daim çok güzel kokarım. Oral ve anal benim verdiğim hizmetlerimin arasında dikkat çeker. Bu sırada kondom kullanımına dair bir dayatma da yapmam. Çünkü haz almak için araya engellerin koyulmasına gerek yok. Temiz bir hatunum. 

Ön sevişme benim için çok önemlidir. Gerektiği kadar uzun tutarım. Bu sırada hem dilinizi hem de ellerinizi rahatlıkla kullanabilirsiniz. Seçim yapmak size kalmış. Hazların karşılıklı olması mühimdir. Bu yüzden mevcut kurala büyük önem veririm. Alkol ve sigara kullandığımı da merak edenler için ifade edeyim. 

Randevunuzu Alarak Kendinizi Ödüllendirebilirsiniz

İzmir Travesti randevusu alabilmek hem kolay hem de sorunsuz olmasından dolayı bu konuda çok şanslısınız. Tabi ki bunun için büyülü olan özel numaramı anlık olarak çevirmeniz yeterlidir. Daha sonra iletişimi kurarak hem benim hem de sizin için en uygun olan saatte randevunuzu kolaylıkla alabilirsiniz. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*