Güzeller Güzeli Üniversiteli İzmir Manolya

Seks yapmak ve rahatlamak bir ihtiyaç olmasının yanı sıra bu noktada İzmir Travesti hizmetlerimi kendisini bilen herkese verme konusunda çok başarılı olduğumu söylemem lazım.

Cinselliği yaşatan bir İzmir Travesti olarak merhabalar. Ben Manolya. Yaşım 21. Üniversite öğrencisiyim ve bu sene son sınıfa geçtim. Sadece haftanın belli günlerinde hizmetlerimi sunduğum için beni arayacak olanların bir an önce harekete geçmeleri lazım. Yoksa randevu almanız çok zor olabilir. Seks ve haz konusunda öne çıkan bir bayanım. 

Randevunuzu hemen Alabilirsiniz

Güzel ve bakımlı bir İzmir Travesti olarak seks randevularımı her daim iki farklı şekilde veririm. Bunlardan birisi telefon araması yapmak olacaktır. Nasıl konuştuğunuza dikkat ederim. Özellikle kaba saba tipleri kabul etmem. Bunun yanı sıra bir diğer özelliğim olan temizlik hususunda da dikkatliyimdir. Bu şartları sağlamanız gerekiyor. Bundan farklı olarak ise kısa mesaj da yollayabilirsiniz. 

Seçici Bir Kadınım

Seksi ve her şeyden önce genç bir kadın olarak tüm beyleri kabul etmem. Genellikle erkeklerin büyük bir kısmının parfüm kullanmaması beni deli ediyor. Bundan dolayı güzel kokuların sürülmesinden sonra benimle iletişim kurunuz lütfen. Kaba saba tiplerin ise benden uzak durmasını isterim. 

Aynı zamanda merak edilen seks hizmetlerimden bahsetmek gerekirse. Bunların arasında hiçbir şekilde anal yoktur. Ne kadar yüksek miktarlı bir ödeme yapsanız bile analı gerçekleştirmem. Ayrıca kondom kullanım şartım da vardır. İşte bunlara dikkat etmeniz gerekiyor.

Oral seks benim işimdir ve bu konuda sahip olduğum deneyim her zaman beylerin beklentilerini en sonuna kadar karşılar. Bunun yanı sıra daha farklı bir haz anlamına gelen klasik seksi değişik pozisyonlarda yaparım. Ön sevişme olmadan beraberlikler yaşanmaz. Bu da hem benim hem de sizin için ekstra haz anlamına gelir. Bu özelliklerim ile aklınızı başından alırım.

Öğrenci olduğum için yaşamış olduğum yerde müşteri kabul etmediğimi bilmeniz lazım. Bundan farklı olarak lüks ve yıldızlı olan yerlere gelirim. Bunların arasında tabi ki kentte bulunan marka oteller öne çıkar. Apartlar da olabilir. İzmir Travesti

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*