Güzeller Güzeli İzmir Travesti Ahu

Her zaman İzmir Travesti hizmetlerimi beylere sunarken gerek limitlerimin gerekse kurallarımın olmadığının altını net olarak çizmem lazım. Bu da sizin beklentilerinizin karşılanması dİzmirtir. 

Selam yakışıklı beyler. Ben Travesti İzmir Ahu. Gerçekten de ahu misali sahip olduğum güzelliğim sayesinde beylerin aklını başından alırım. Bunun detaylarını anlatmam gerekirse; 27 yaşındayım, 1,84 boyundayım, esmer tene sahibim. Göz rengim ise mavidir. Bu özelliklerim sayesinde her zaman dikkatleri üzerimde toplamasını bilirim. Bunun yanı sıra söz konusu seks olduğunda bir o kadar iyiyim. Benim gibi harika bir hatunla beraberlik yaşamak için sadece aramanız yeterlidir. 

Güzel ve Seksi Bir Kadınım

Seks yapmak her zaman dünyanın en güzel duygusu. Ben bakımlı bir Travesti İzmir olarak bunu gerçekleştirme konusunda kesinlikle kusursuz bir kadınım. Bundan dolayı her zaman beylerin taleplerine evet derim. Tabi ki harika fiziki özelliklerim aklınızı başından alır. Gerek uzun boyum gerekse de mükemmel tenim sayesinde beklentilerinizi karşılarım. Bakımlı, temiz, misler gibi kokan bir bayanım. Benim gibisini biraz zor bulursunuz. Arayarak randevu almanız çok da zor bir işlem olmayacak. 

Her Zaman Beraberliklere Hazırım

Hiçbir zaman Travesti İzmir hizmetlerim seanslık olmaz. Öyle oldu bittiler bana göre değil. Bunun yanı sıra 3 saat alt limitim olarak dikkat çeker. Daha çok beraberlik isteyenler ise gecelik hizmetlerimi hiçbir sorun olmadan alabilirler. Tabi ki bunlar için benimle çok kibar bir biçimde iletişim kurmanız temel kuralım olarak sizin karşınıza çıkacaktır.

Hem oral hem vajinal seks en başta olmak üzere birçok değişik güzelliği sizlere sunarım. Bunun yanı sıra boşalma anlarınızı çok özel bir hale getirmeniz de mümkündür. Buna özel şekilde sunmuş olduğum cimcif hizmetim vardır. Bu sayede hazların en büyüğünü elde etmek kesinlikle çok basit bir işlem olacaktır. İstediğiniz pozisyona girebilirim. Amacımız karşılıklı bir şekilde hazlar almaktır. 

Otellere Gelirim

Tüm hizmetlerimi her daim otellerde veririm. Bunların şehir merkezinde olması şarttır. Bunun yanı sıra özellikle konfor özellikleri söz konusu değilse gelmem. Aynı zamanda pazarlık yapılmasından memnun olmaz. Bunları lütfen unutmayın. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*