Gündüz Çalışan Eve Gelen İzmir Travesti Damla

Sadece gündüzleri seks yapan ve bundan dolayı sınırlı bir zaman dilimi içinde hizmet veren İzmir Travesti kadınlarından birisiyim. Beylerine evlerine gelme konusunda ise hiçbir sınırım yoktur.

Harika bir günden selamlar beyler. Benim adım İzmir Travesti Damla. Orta boylu, 25 yaşında ve aynı zamanda sarı saçlı bir kadınım. Diğer bayanların aksine hizmetlerimi sadece gündüz veririm. Bundan dolayı gece telefonum kapalıdır. Özel hayatın gizliliği ise benim adıma çok büyük bir önem arz eder. İşte bunları unutmadan iletişim kurursanız sevinirim. 

Beylerin Evlerinde Onları Mutlu Ederim

Ben her gün hizmet veren bir kadın değilim ve aynı zamanda geceleri dışarı çıkmam gibi bir durum da söz konusu değildir. Bunun nedenini hiçbir şekilde sormayınız. Her şey gizli kalmalıdır. Bu yüzden İzmir Travesti hizmetlerimi sadece gündüzleri yaparım. Bunun için de özel numaram üzerinden anlık bir biçimde iletişim kurmanız yeterlidir. 

Tabi diğer birçok hatundan farklı olarak sadece beylerin evlerine gelirim. Onların hangi mahalle veya semtte yaşamış olduğu benim için önemli değildir. Whatsapp üzerinden anında konum atmanız yeterlidir. İşte bunun sonrasında seks ateşinde doya doya yanabiliriz. Ücretimi her daim peşin bir biçimde ödemeniz en temel kuralımdır. 

Hizmetlerimde Bir Sınır Yoktur

Benim tüm İzmir Travesti hizmetlerim sınırlar ve kurallar olmadan yaşandığı için bu durum beyleri memnun eder. Bunları ise şöyle sıralamam lazım;

  • Analı çok severim ve beylerin de buna hiçbir şekilde hayır demediğini iyi biliyorum. İşte böyle bir güzelliği en sonuna kadar yaşamak mümkündür. Hem dar hem de çok büyük olan kalçalarım büyük bir sabırsızlıkla içinden girmenizi bekliyor. 
  • Tabi ki verdiğim hizmetlerimin arasında her zaman oral seks gibi bir güzelliğin olması daha çok haz anlamına gelir.
  • Cimcif yapabiliriz. Boşalma anında hemen ağzıma verebilirsiniz. Bunu direkt yüzüme olacak şekilde de yapmanızın önünde bir sınırım yoktur. 

Tam anlamı ile sizlere hazların en büyüğünü vaat ediyorum. Bunun ve fazlası için anlık iletişimi benimle kurabilirsiniz. Bu da zor değildir. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*