Gizliliğe Önem Veren İzmir Travesti Pelin

Harika bir şekilde seks yapmak her beyin hakkı ve bunun için farklı isimlere yönelmenize gerek yok. Benim gibi güzel ve gizliliği önemseyen bir İzmir Travesti kadınını özel numaram üzerinden anında arayabilirsiniz.

Seks harika bir duygu ve ben bunu yaşatma konusunda en ideal İzmir Travesti bayanlarının arasında yer alırım. Bunun nedeni ise cinselliğe aşırı derecede düşkün olmamdır. 26 yaşında, kumral, uzun boyluyum. Zaten öyle çok standart bir tip değilim. Güzel olduğumu ise beni tercih etmiş olan tüm erkekler açık şekilde ifade ederler. 

Her Yaşanacak Günahlar Aramızda Kalacak

Ben İzmir Travesti olarak seks konusunda çok deneyimli bir kadınım. Özellikle beylerin bir kısmı evli olduklarından benimle beraberlik yaşama konusunda çekiniyorlar. Ancak buna hiçbir şekilde gerek yok. Çünkü gizlilik benim açımdan en önemli konudur. Adınızı veya özel hayatınızı hiçbir zaman sormam. Bunun yanı sıra diğer tüm bilgileriniz de benim adıma çok önemli değildir. Mühim olan nokta seks içinde var olan her türlü hazzı yaşamak, farklı ve sıra dışı pozisyonlar sayesinde orgazma ulaşmaktır. Bu konuda içiniz rahat olsun. 

Özellikle anal seks yapmadığımı en başından ifade edeyim. Bu konuda hiçbir şekilde beni zorlamayınız. Aynı zamanda kondomsuz da kalma. Hem benim hem de sizin sağlığınız açısından bu büyük bir öneme sahiptir. Bu yüzden kesinlikle kondomlu bir biçimde kalırım.

Beyleri her zaman çok mutlu eden harika hizmetlerim ise şunlardır;

  • Oral hastası ve bunu güzel bir biçimde yapan bir kadınım.
  • Karşılıklı ön sevişmelere yok demem.
  • Aynı zamanda misyoner pozisyonunda sevişmesini çok severim. 

Genel olarak anal haricinde kalan her şeyin benimle beraber gerçek olması mümkündür. 

SMS ile Randevu Kabul Ederim

Randevularımı İzmir Travesti olarak SMS ile veririm. Hatta bundan farklı olarak Whatsapp üzerinden de bana yazabilirsiniz. Önemli olan nokta ise tam olarak ne istediğiniz ve taleplerinizdir. Sevgili tadında bir kadın olduğumdan bunlara yok demem. Açık olmanız yeterlidir. Böylelikle harika hazların sahibi olmak çok zor değildir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*