Gecelik ve Saatlik Beraberliklere Yok Demeyen Nil

Sekse her zaman aç ve aynı zamanda hevesli olan bir İzmir Travesti kadınıyım. Beylerin ne istediğin, aynı zamanda onları nasıl memnun edeceğimi çok iyi bir biçimde biliyorum. 

Nil ben beyler. İzmir Travesti bayanlarının arasında sorunsuz ve limitsiz olan seçeneklerden birisi olarak dikkat çekerim. 24 yaşında, 1,65 boyunda ve 66 kilodayım. Bu açıdan bakıldığı zaman fiziki özelliklerim kesinlikle orantılıdır. Bunun yanı sıra görüşme sürelerim farklılık gösterir. Hem saatlik hem de gecelik olarak kaldığım için bunların arasından dilediğiniz gibi seçim yaparak benim tadımı almaya başlayabilirsiniz.

Seksin Ateşiyle Yakmak Benim İşim

Beraberliklerimde zaman sınırlaması söz konusu olmasından dolayı bunu hemen daha en başından ifade edeyim. Bazı kadınlar gibi seanslık İzmir Travesti hizmetlerim yoktur. Çünkü bu çok kısa sürer. Hiçbir şekilde zevk vermez. Bunun yanı sıra gün içinde onlarca erkeğin altına yatmak bana göre bir durum değil. Bu yüzden en az 2 saat olacak şekilde beraberliklerimizi yaşayabiliriz. Gecelik de bunların arasında yer alır.

Kondom olmadan seks yapan bir kadın değilim. Bu kuralımı hiçbir şekilde unutmadan ona göre benimle iletişim kurunuz. Güzel, aşk dolu öpüşmeler öne çıkar. Bunun French Kiss olarak bilinen versiyonunu da yapabiliriz. Tabi ki sınırlar olmadan bunlar gerçekleşir. Aynı zamanda ön sevişme gibi mükemmel hazların öne çıkmış olduğu daha farklı bir beraberlik de vardır.

Farklı Mekanlarda Cinsel Beraberliklerimizi Yaşayabiliriz

Mekanların arasında farklı birçok yer söz konusu olmasından dolayı bunların tümüne okey derim. Özellikle beylerin karşılıklı bir biçimde güven vermesi durumunda onların evlerine gelirim. Ancak bu noktada kesinlikle güven olmalıdır. Bunun yanı sıra özellikle dikkat çeken bir diğer mekan ise otellerdir. Apartlar da söz konusudur.

Bunlardan farklı olarak ise İzmir Travesti ödeme işlemlerinde peşin bir biçimde ve parayı elden vermeniz gerekiyor. Pazarlık konusu kabul edilmez. Aynı zamanda bu beni her zaman çok sinirlendirir. Bundan kaçınmanızı tavsiye ederim. Bu sayede güzel beraberliklerin kapısını en sonuna kadar açabiliriz. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*