French Kiss ile Akılları Başından Alan Arya

Sekse her daim aşk katan bir İzmir Travesti kadınıyım. Bu sayede beylerin daha özel duyguları hissetmesinin önünde hiçbir engel de kalmamış olacaktır. Arayın ve farkımı görün. 

Harika ve haz dolu bir günden tüm beylere kocaman merhabalar. Ben Arya. Seksi ve bakımlı hatun denildiği zaman hemen akla gelen ilk isimlerden birisiyim. Özellikle elit beyleri beklediğimi daha en başından ifade edeyim. French kiss konusunda tam bir uzmanım. Dudaklarımı kullanmasını iyi bilirim. Elbette bunun haricinde kalmış olan hizmetlerim de söz konusudur. Bunlar ve fazlası için arayabilirsiniz.

Kibar Beylere Okey Derim

Seks yapacak en güzel İzmir Travesti kadınlarının arasında öne çıkarken her beye evet demem gibi bir durum ise yoktur. Çünkü ben özel, bakımlı, kibar bir hatun olduğumdan buna dair sınırlarım vardır. 25 yaş altı ile beraberliklerim yoktur. 55 yaş üstüne de evet demem. Benim koynuma girecek erkeklerin temiz olması ve güzel kokması şarttır. İşte bu sayede seks ateşiyle sonuna kadar yanabiliriz. 

Dudaklarımın Tadını Sonuna Kadar Alabilirsiniz

French kiss yapan çok fazla İzmir Travesti kadını yok. Ancak ben bunların arasında yer aldığım için sizin beklentilerinizi fazlası ile karşılarım. Bunun çok klasik bir öpüşmeden farklı olduğunu hemen ifade edeyim. Sadece dudaklarımız değil, aynı zamanda dillerimiz de buluşur. İşte bunun sonrasında en özel anların yaşanmasının önünde hiçbir engel de kalmamış olacaktır. Harika hazların sahibi olabilirsiniz. Bunun için de tabi ki benden randevu talep etmeniz yeterlidir. 

İzmir Travesti Olarak Hizmetlerim Beyleri Mutlu Eder 

Hizmetlerim ve fazlası hakkında şunları söylemem lazım;

  • Oral ve anal kraliçesi olduğum için bunların her ikisi de benimle beraber yaşanır.
  • Bunun yanı sıra ön sevişme konusunda sınırları olmayan bir kadınım.
  • Aynı zamanda tadımı alabilmek için benim her yerimi hiçbir kurala bağlı kalmadan yaşayabilirsiniz.
  • Tamamen özel olan seks oyuncaklarım sayesinde sizi büyülerim. 

Bu ve daha birçok şey benimle mümkündür. Kendinizi ödüllendirebilmek için arama yapmanız yeterlidir. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*