French Kiss Yapma Konusunda Uzman Olan Nalan

Dudaktan dudağa öpüşmek her zaman seksin anahtardır. Bunu gerçekleştirebilme konusunda kesinlikle sınırları ve kuralları olmayan bir İzmir Travesti kadın olarak aramanızı bekliyorum. 

Mükemmel beraberliklere yok demeyen Travesti İzmir Nalan ben. Genç ve bakımlı bir hatunum. Çünkü sadece 24 yaşındayım. Ancak olgun olduğum için nerede nasıl konuşulacağını ve hareket edileceğini çok iyi bilirim. Sekse sınırlar olmadan yaklaşan ve bu şekilde gerçekleştiren bir kadın olduğumdan beyleri tatmin ederim. Verdiğim değişik birçok hizmetin arasında öpüşmenin yer alması ise benim öne çıkan bir özelliğim olarak dikkat çeker. 

Dillerimizin Dans Etmesi Hazların Kapısını Sonuna Kadar Açacak

Öpüşmek seksin en güzel taraflarından birisi. Dudak dudağa yaşanmayacak bir ilişkinin haz vermesi söz konusu bile olmaz. Bundan dolayı Travesti İzmir olarak beylerin öpüşme taleplerine hiçbir şekilde hayır demem. Tabi ki dişlerin fırçalanması ve aynı zamanda güzel kokması şartıyla. French kiss ise bunların arasında öne çıkan farklı bir tarzdır. Sadece dudaklar değil, ateşli olan dillerimiz de buluşur. Bu sayede alınacak hazların artması her daim mümkündür. 

Öpüşme haricinde oralı yaparım ve bunun özellikle karşılıklı bir biçimde gerçekleştirilmesine önem veririm. Çünkü hazların iki taraf için de çok önemli olduğunun bilincinde bir kadınım. Anal hizmetim ise asla yoktur. Bazı beyler bunun için fazladan para talep etseler bile onlara yok diyorum. Buna dair çok fazla ısrar etmeniz durumunda ise engeli hemen yersiniz. 

Tabi ki hizmetlerimde farklı detaylar vardır. Ben aynı zamanda beylerin yanında tatile, iş gezilerine götürebilecekleri bir kadınım. Eğitimli ve kibar bir bayan olmamın yanı sıra cemiyet hayatına da girebilirim. Mühim olan ise ücretimin peşin olarak ve pazarlık yapılmadan verilmesidir. 

Beylerin Taleplerine Yok Demeyerek Onları Mutlu Ederim

Erkekler için her zaman en ideal Travesti İzmir seçenekleri arasında yer alırım. Talepler ve istekler bende hayat bulur. Randevu için kısa mesaj yollayabilir veya telefon numaram üzerinden iletişim kurabilirsiniz. Hem kibar olmak hem de bana güzel bir biçimde hitap etmek kurallarımın arasında öne çıkar.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*