Evinize Gelen Saatlik İzmir Travesti Kurdele

Seks yapılacak mekan konusunda sınırları olmayan bir İzmir Travesti bayan kadını ile beraberlik yaşamak isteyenler beni hemen arayabilirler. Nerede olursa olsun beylerin evlerine gelerek onları mutlu ediyorum. 

Beylerin evlerinde seks yapan bir İzmir Travesti kadınıyım ve adım ise Kurdele. Uzun boylu, bakımlı, tırnakları ojeli ve aynı zamanda mis kokuluyum. Her görüşmem öncesinde beyler için çok özel bir biçimde hazırlanırım. Bu sayede daha ilk andan itibaren aklınızı başından almış olurum. Hemen hazlar ve fazlası için beni arayabilirsiniz. 

Beylerin Evlerinde Onları Mutlu Ederim

Ben İzmir Travesti olarak her zaman beyleri ekstra mekan ve bunun yanı sıra yüksek ücretli ödeme sıkıntısından kurtarıyorum. Çünkü benim adıma seks yapılacak ilk yer beylerin evleridir. Tabi ki bu mekanın şehir merkezinde olması temel bir kuraldır. Bunun yanı sıra güvenli olup olmamasına da dikkat ederim. Beni işte orada en iyi şekilde ağırlayacağınızdan hiçbir şüphem ise yoktur.

Kendi yatağınızda ve yine size ait olan ortamda seksin tadını çıkarırken şu hizmetlerimi veririm;

  • Oralı içten yapan bir kadınım ve bunun için koymuş olduğum herhangi bir kuralım veya sınırım ise hiçbir şekilde söz konusu değildir.
  • Aynı zamanda arkadan verme konusunda piyasanın en iyi isimlerinden birisiyim. 
  • Tabi ki karşılıklı ön sevişme olmadan seksin hiçbir anlamı yoktur.
  • Bunun yanı sıra yine cimcif gibi çok sıra dışı bir hizmetim de söz konusu olmasından dolayı beylerin tüm beklentilerini en sonuna kadar karşılarım. 

Karşılıklı haz ilkesine göre hareket ettiğim için beylere yok demem. Kafa kadınım. Hem alkol hem de sigara kullanırım. Tabi ki seanslık bir hizmetimin bulunmadığının da altını hemen çizmek lazım. 

Ücretimi Peşin Alırım

Ücret konusunda belli başlı kurallarım vardır ve bunu peşin aldığımı bilmeniz lazım. Aynı zamanda hiçbir erkek benle pazarlık yapamaz. Çünkü böyle bir durumda direkt olarak engellerim. Seks öncesinde para ödeme işlemi tamamlanmalıdır. Gerçek bir kadınım ve bankamatikten bunu talep etmem. Her anlamda bana güvenmenizin önünde bir sorun yoktur.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*