Eski Masöz İzmir Travesti Yasemin

Erkeklerim merhabalar, benim adım Yasemin. Partnerlerimin hayatın tadını çıkarabilmesi, her zaman sadece istedikleri pozisyonlarda ve fantezilerde ilişki tadabilmesi için hizmet veriyorum. Travesti İzmir ilanlarımı yayınlama nedenim, benimle görüşmek için azgınlığını ifade eden erkeklerin libidosundan etkilenerek kendimi ödüllendirmekti.

Bu işi düşük bir ücret karşılığında, sınırlamalar olmaksızın, kondom şartı dahi bulunmayan yapmak, son derece performansı yüksek erkekleri denememi sağladı. Sen de performansına güveniyorsan hemen şimdi çarı bırakarak veya mesaj atarak randevu alabilirsin.

Evimde Mutlu Sonlu Masaj Yapmamı İster Misin?

Partnerlerim arasında yer almanın senin hayatına doğrudan etkisi olacağını, diğer kadınlarla sevişirken birlikte denediğimiz pozisyonları denİzmir isteyeceğini söyleyebilirim. Eğer sen de beni arzuluyorsan, mutlu sonlu masaj da dahil her türlü hizmetimden faydalanmak istersen telefon ederek veya mesaj atarak randevu alabilirsin. Travesti İzmir kariyerimde sadece 18 yaşından büyük ve 60 yaşından küçük erkeklerle birliktelik yaşadım.

Normal bir kadının bilmeyeceği pozisyonlarda ve masaj tekniklerinde orgazmı tatmak için hemen beni arayabilir ve randevu alabilirsin. Yanımda rahat hisseden, kontrolü bana bırakan ve tekniklerimi uygulamama izin veren her erkeği inanılmaz mutlu hissettirebilirim. Nasıl bir ilişki türüne ihtiyacın varsa, bana mesaj atarak fetişlerini ve fantezilerini anlatman yeterli.

Kondomsuz İlişkiye Açık Bir Bayanım

Müşterilerim birçok kez kendilerine uygun olduğunu düşündüğü kadınlarla vakit geçiriyor ve onlarla düzenli ilişkilerinde çok fazla para harcıyorlar. Bana mesaj atarak, Travesti İzmir ilanımdaki telefon numarasını kullanarak randevu aldığında, sadece seanslık ücretimi ödemen yeterli. Birlikte yemeğe çıkmamıza, lüks mekanları gezmemize, bana pahalı hediyeler almana gerek yok.

Sana diğer kadınların yaşatamadığı, hayattan keyif alabilmek için mutlaka yaşaman gereken pozisyonlarda kaliteli bir birliktelik fırsatı yaratıyorum. Akıllı ve zengin erkeklerin bu fırsatı kaçırmayacağının, her ne zaman güzel bir kadınla sevişmek isterlerse beni arayacaklarının farkındayım. Hayatımın seninle birlikte güzel bir hal almasını, kondomlu veya kondomsuz ilişki sınırlaması olmadan mutlu hissetmeyi istersen beni ara. Birbirimize karşılıklı olarak sevişme tecrübelerimizi aktaralım ve karşılıklı olarak orgazm yaşamanın dayanılmaz güzelliğini tecrübe edelim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*