Dövmeli İzmir Travesti Bayan Papatya 

Duygusal, meraklı ve dövmeli Papatya burada! Travesti İzmir arayan beyefendiler için hizmetinizdeyim. Kendi sezgilerim, duygularım ve mükemmel iç dünyamda sen de olmak ister misin? 

Fırtınalı Denizlerimde Benimle Beraber Yüzmeye Hazır Mısın?

İsmim Papatya, fakat görünüm çok fazla narin papatyayı andırmıyor. Çünkü fazlasıyla dövmem var. Vücudumda görünen dövmelerim olduğu gibi görünmeyen dövmelerde var. Sana istediğin her dövmeyi göstereceğim. Aynı zamanda dövmelerimden bazılarının anlamları var. Çocukluk anılarım, okulda yaşadığım olaylar, ailevi durum gibi birçok anıyı vücuduma kazıdım. Unutİzmir için.. Birçok kişiye bu durum sahte ya da saçma geliyor. Ama benim için çok anlamlı. Seninle sohbetler ederken, bunların her birine yer vereceğim. Biraz kendinden bahsetmem gerekirse, Travesti İzmir olarak uzun süredir buralardayım. Pürüzsüz vücudum var. Dokunmak sana ipeksi bir his verecek. Dalgalı saçlara sahibim. Saç rengim bazen açık, bazen koyu renkli oluyor. Profilimdeki fotoğraflarımdan anladığın gibi değişmesi mümkün! Yani karşı karşıya geldiğimizde, farklı bir benle karşılaşabilirsin. En etkileyici ve büyüleyici yanım gözlerimdir. Genellikle bana bakmanla beraber kaybolabilirsin. Gözlerimde tuhaf ve çekici bir ışık olduğunu söylerler. Görenler genelde benim gözlerimde kayboluyor. Evet, kendime abartmaktan hoşlanıyorum. Çünkü aynaya baktığım kadını seviyorum. Yaratıcılığımı ön plana çıkarıyorum. Yaratıcı yanımı günlük hayatta da kullanırım. Güçlü hayal gücüm vardır. Hayal dünyamda sana yer vereceğim ve seninle mükemmel bir seyahate çıkacağız. Birbirimizi keşfederken adeta kendimizi kaybedeceğiz. 

Fırtınalı denizlerim vardır. Zevklerim çok güçlü. Zevklerimi seninle beraber yaşarken başlarda korkabilirsin. Kendinden emin olman gerekir. Eğer sen kendinden eminsen, sana kendimi bırakabilirim. Gülüşüm, cazibem seninle olduğum zamanlarda doğal bir şekilde ortaya çıkacaktır. Çekingen, hassas ve genellikle özgür ruhlu bir kadınım. Cinsellik konusunda samimiyet ve güven ararım. Eğer sen de bunu bulabilirsem sohbet sonrasında kendini bana bırak derim. Numaram karşında! Travesti İzmir bayan için beni aradığın zaman daha fazlasını öğrenebilirsin. Çünkü sana anlatacağım çok fazla itirafım var.. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*