Dolgun ve Dik Memeleriyle İlgi Toplayan Feray

Güzel fiziğimle dikkat çekerken özellikle beylerin her zaman aklında yer eden büyük memelerim siz değerli beyler için harika bir İzmir Travesti deneyimi anlamına gelecektir. 

Cinselliğe aç olan beylere kocaman bir merhaba. Ben de en az sizin kadar bu konuda yanıyorum. Adım ise İzmir Travesti Feray. Sekse olan aşırı derecedeki düşkünlüğüm sayesinde beylerin sözünden çıkmam. Hatta onların yatakta kölesi olurum. 34 yaşında, olgun, şarap gibi adeta yıllanmış olan güzel vücudum sayesinde öne çıkarım. Bunu tadını alırken dünyanın en güzel duygusu olan orgazmı yaşayabilmek için beni hemen aramanız yeterlidir. 

Harika Memelerimi Emrinize Veriyorum

Güzel bir kadınım ve bunun en büyük kanıtlarından birisi çok fazla müşteri sahibi olmamdır. İzmir Travesti olarak beylerin favorileri arasında yer alıyorum. Özellikle fiziki yapım bunun başlıca nedenleri arasında yer alır. Bakımını ihmal etmeden yapmış olduğum büyük ve dolgun memelerim sayesinde eğlenebilir, onların tadını alabilir ve aynı zamanda orgazm duygusunu en sonuna kadar yaşayabilirsiniz. 

Tabi ki hizmetlerimi açık açık ifade etmem lazım. Oralı yaparken bunu kesinlikle en sonuna kadar hissederim. Bunun yanı sıra kondom takılması şartı ile anal beraberliklere asla yok demem. Zaten bundan büyük bir haz alırım. Beylerin de favorileri arasında yer aldığını çok iyi biliyorum. Ön sevişmeyi standart olarak gerçekleştiren bir hatunum. Bunların tümünü yaşamak ve hissetmek için benimle çok uzun süreli olan beraberliklere imza atmanız daha mantıklıdır. 

Beraberliklerim Kondomsuz Olmasından Dolayı Daha Çok Haz Alabilirsiniz

Kibar olmayan beylere gelemem. Zaten onlarla hiçbir şekilde işim olmaz. Özellikle telefon araması sırasında kullanmış oldukları kelimelerden nasıl olduklarını rahatlıkla anlarım. Bunun yanı sıra gerek indirim istİzmir gerekse pazarlık yapmak benim kitabımda yazmaz. 

İzmir Travesti olarak otellere gelirim. Hem yıldızlı hem de güvenli olması benim için yeterlidir. Aynı özelliklere sahip olan apartlar da söz konusu olabilir. Önemli olan nokta yaşayacağımız ilişkinin sonrasında her iki tarafın mutlu olmasıdır. Beylerin taleplerine yanıt verdiğim için bu çok zor değildir. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*