Dolgun Memelere Sahip Kışkırtıcı Nevin

Hem dolgun hem de büyük memelerim sayesinde beyleri mutlu etmesini seven harika bir İzmir Travesti kadınıyım. Vücudumun geri kalan yerleri de kesinlikle mükemmel olduğundan beklentilerinizi karşılarım. 

Nevin olarak merhabalar. Güzel ve seksi bir beraberlik yaşamak isteyenler için her zaman en iyi seçim benim. Özellikle çok büyük olan, hiçbir şekilde sarkma bulunmayan memelerim sizi mutlu edecek. Daha fazlasını elde etmek isteyenlerin araması yeterlidir. 

Mükemmel Fiziğim Sizi Bekliyor

Olgun sayılabilecek bir İzmir Travesti kadınıyım. 32 yaşındayım. Diğer fiziki özelliklerim ise şöyledir;

  • Biraz balık etliyim ve kilom ise 66 olarak dikkat çeker.
  • Bunun yanı sıra özellikle boyumun 1,63 olduğunun altını çizeyim.
  • Allah vergisi ve hiçbir şekilde silikon olmayan memelerim her daim öne çıkar.
  • Büyük kalçam sayesinde aklınızı başından almasını bilirim.
  • Kalın ve ateşli dudaklarım ile öpüşmenin tadını en sonuna kadar çıkarabilirsiniz. 

Seks Denildiğinde Akla Ben Gelirim

Güzel ve harika hizmetlerim söz konusu olmakla beraber bunlar şöyledir;

  • Oralın en güzelini sunma hususunda hiçbir sınırım yoktur. Özellikle ağzıma zorla verilmesi beni mutlu eder. Tabi ki bu sırada sizin de kendinizden geçmesi gibi bir durum ortaya çıkacaktır. Baş bölgemden bastırabilirsiniz. Zorlanması halinde alacağımız hazların daha çok olduğunu rahatlıkla görebilirsiniz.
  • Her daim anal yapan ve bunu da bir kural olmadan gerçekleştiren hatunların arasında bulunur. Baktığınız zaman içinizi kıpır kıpır edecek olan fiziğim aklınızı başından alır. İşte bunun içinden hemen girerek en iyi vuruşlarınız sayesinde beni kolaylıkla inletebilirsiniz. 
  • Tabi ki bunun haricinde kalmış ve her zaman denİzmir istediğiniz şeyler söz konusu ise bunları net olarak ifade etmeniz yeterlidir. Bu sayede orgazmın zirvesine çıkmanın önünde bir engel de kalmamış olacaktır. 

Kolaylıkla Randevunuzu Alabilirsiniz 

Benden hemen randevu almanın farklı yolları vardır. Bunlardan birisi tabi ki telefon numaramın aranmasıdır. Bunun yanı sıra hemen bir kısa mesaj da yollayabilirsiniz. Kibar ve kendisini bilen beylere evet derim. Bunun dışında kalan kaba saba tiplerle bir işim olmadığından genellikle onları engellerim. İzmir Travesti

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*