Delidolu İzmir Travesti Bayan Ayça

Merhaba! İzmir Travesti arayanlar için iddialı, cesur ve fazlasıyla atılgan profil benim! Evet, işte karşındayım. Heyecanı hissetmek, zevki doruklarda yaşamak ve daha fazlası için beni bekletme. Hemen numaramdan ulaş ve beni yaşayarak öğren.

Beklentilerini Karşılıyorum!

İzmir Travesti ihtiyacınızı ve beklentilerinizi karşılaşacağınız gerçek bir partner arıyorsanız, çok doğru profilde olduğunuzu söyleyebilirim. Bu konuda şanslısınız! Sizin ihtiyaçlarınızı karşıladığım gibi beklentilerinizin de fazlasını sunacağımdan eminim. Bembeyaz tenim, kıvırcık saçlarım, uzun süre etkisinde kalacağınız hoş kokularımla kendime önem vermeyi seviyorum. Eğer senin de, içinde de büyük bir coşku varsa yapmak isteyip de yapamadığın her şeyi benimle beraber deneyebilirsin. Geminin kaptanı ben olurum. Ama dilediğin zaman alabilirsin.

Seçiciyimdir. Karşımdaki insanın nazik ve saygılı olmasına önem veririm. Böylelikle aramızdaki uyum çok daha güçlenir. Kendimden kısaca bahsettim. Ama çok fazla kendimi övmeyi de sevmiyorum. Daha çok beni hissederek tanırsan, bu ikimize de mutluluk verecek. Seninle geçireceğim mükemmel anlar için şimdiden çok heyecanlıyım. 

Aşık olmak ya da sana bağlı kalmak gibi heveslerim yok! Sadece benimle beraber mükemmel vakit geçirmene odaklanırım ve sana da bunu fazlasıyla yaşatırım. Sonrasında etkisinden çıkamayacağın mükemmel anlarda yeniden bir arada oluruz. Neyse, bence sen benim ne dİzmir istediğimi anladın daha fazlasını öğrenmek istiyorsan, hemen buluşabiliriz.

Derin Ve Saklı Arzularımı Hisset!

Yaşadığımız en özel anlar da, karşımızdaki partnerinde payı fazlasıyla önemlidir. Ben ne kadar tutkulu, cesur ve iddialı isem senden de aynı beklentiyi istiyorum. Derin ve saklı arzularımı hissedebilirsin. Bunu, sana fazlasıyla hissettireceğimden eminim. Tutkuyu seviyorum. Yaptığım her işte tutkulu olmaktan hoşlanırım. Kırmızı ruj ve kırmızı kıyafetlerimle beraber gerçekleştirdiğim randevularda adeta kendimi kaybediyorum. Büyülü dünyamda, sen de olmak istiyorsan profilimde numaram bulunuyor. Çok fazla beni bekletmeden, hemen iletişime geç. Eğlenceli sohbetler ve gerçek randevularda bir arada olabiliriz. Daha fazla neyi bekliyoruz ki! Sana anlatacağım çok bir şeyim yok.. Benimle yaşayarak öğrenmen gerekiyor. Eğer sen de hazırsan ben bekliyorum. İzmir Travesti

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*