Bıcır Bıcır İzmir Travesti Bayan Nida

Bıcır bıcır, tatlı mı tatlı Nida burada! Bıcır bıcır dediğim zaman sana çocuksu gelebilirim. Fakat çocuksu yanımı, senden aldığım pozitif enerji ile beraber gösteriyorum. Aslında içine kapanık biriyim. Senden çok fazla enerji alırsam, çocuksu yanımı bir kenara bırakıp kadınsılığımı göstereceğinden emin olabilirsin. Tek bir karakterim yok! Çok fazla karaktere sahibim. Bazen 7 yaşında bir çocuk, bazen fazlasıyla iddialı bir kadın.. Sen ne istiyorsan, ben o hale gelirim. İzmir Travesti bayan arayan kaliteli ve ne istediğini bilen beyefendiler için buradayım. Nida telefonun ucunda seni bekliyor.. 

Eğlenceli Sürprizlerime Hazır Ol!

Ben, şimdiden seninle tanıştığıma memnun oldum seninle birlikte yaşayacağımız büyülü anlarda kendimi sana bırakmayı istiyorum. Çünkü yaşadığım anlarda rahatsızlık hissini istemiyorum. Açıkça bana karşı her şeyi dile getirmelisin. Sen ürkek ve korkak davranırsan, ben sana kendimi bırakamam. Zamansız anlardan çok hoşlanıyorum. Onun için birçok sürprizim var. Eğlenceli sürprizleri me hazırsan, bir telefon kadar uzağındayım. Sana sunmuş olduğum rahatlık ve tutkudan dolayı vazgeçilmez anlara imza anlatabiliriz. Hızlı deneyimlerden hoşlanıyorum. Yumuşak ve samimi anların tadını çıkarmak bana keyif veriyor. Seninle heyecan dolu dakikalarda maksimum seviyeye ulaşmak isterim.

Uzun uzun, sana kendimi anlatmaktan hoşlanmıyorum. Beni benden tanıman, yaşayarak hissetmen çok daha özel! Uzun süredir İzmir Travesti olarak beyefendilerin arzularını ve isteklerini karşılıyorum. Karşımdaki insanın bakımlı ve ne istediğini bilmesine dikkat ederim. Resim yapmaktan, sanata ilgi duymaktan, farklı parçalar dinlİzmirten, eski Türk dizilerini izlİzmirten keyif alıyorum. Seninle bunların her birini istersen eğlenceli sohbetlerimiz içerisine dahil edebiliriz. Bu noktada biraz heyecanın diner.  Sonrasında kendini bana bırakabilirsin. 

Eğlenceli İzmir Travesti arayanlar için mükemmel bir profile sahip olduğumu söyleyebilir. Çünkü bende her şey var.. Yani on parmağımda on marifet diyebilirim. Bu yİzmir yapmak, temizlik gibi sayılmasın. Sen benim ne dİzmir istediğimi anladın! Beni çok fazla bekletmeden, telefonun ardında bulunan tatlı kadınla hemen sohbete başla. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*