Balık Etli Vücudu ile Dikkat Çeken Cilvenaz

Anlık hazlar ve fazlasını sunma konusunda başarılı bir İzmir Travesti kadın olarak siz beylerin tam olarak yatakta ne istediklerini kesinlikle biliyor ve bunun yanıtını mükemmel fiziğim sayesinde veriyorum.

Selam canlar. Ben Travesti İzmir Cilvenaz. Gerçek bir seks deneyimini sunabilmek için buradayım. Yaşım 33 ve boyum ise 1,65. Özellikle biraz balık etli olmam siz değerli beylerin en fazla sevdiği özelliklerimin arasında dikkat çeker. Sekse olan düşkünlüğümden dolayı her daim tüm farklı beklentileri en sonuna kadar karşılarım. Bunların alınması ve zevklerin hissedilebilmesi için mutlaka beni aramanız yeterlidir. Bu sayede anın tadını çıkarabiliriz.

Vücudumu Keşfetmeye Ne Dersiniz?

Güzel bir beraberlik her daim harika bir fiziki yapıyla mümkündür. Genellikle Türk erkeklerinin zayıf bayanlara çok fazla ilgi göstermediğini biliyorum. Çok şükür balık etli bir kadınım. Escort İzmir olarak büyük memelere, kalın bacaklara ve aynı zamanda sarkık olmayan kalçalara sahibim. Sadece bu özelliklerim bile beylerin boşalması için yeterlidir. Elbette fazlasını sunan bir hatunum.

Ön sevişmeden büyük bir haz alıyorum. Beylerin ellerini ve dillerini kullanması, her yerimi yalaması benim için kesinlikle bulutların üzerine çıkmak dİzmirtir. Aynı duyguları sizin de hissetmeniz konusunda hiçbir sorun olmadığını çok iyi biliyorum. Tam bir oral manyağıyım. Dudaklarım ve dilim bu konuda çok deneyimlidir. Gırtlağıma kadar alırım. 

Anal benim adıma her zaman en sıra dışı şeylerin başında geliyor. Sadece bu sırada kondom kullanım şartım söz konusu olmasından dolayı buna kesinlikle dikkat etmeniz lazım. Bunun yanı sıra daha farklı şeyler isteyen beyleri de hiçbir zaman geri çevirmem. Sadece açık açık ifade etmeniz yeterlidir. Ben sizler için ve mutluluğunuz adına buradayım. 

Güzel Beraberliklerimde Elden Ödeme Alırım

Elden ödeme temel bir kuralım olmasından dolayı Travesti İzmir numaralarımı ararken bunu unutmadan ona göre hareket etmeniz lazım. Pazarlık veya benzeri şeyler ise söz konusu değildir. Zaten böyle bir tavır içine giren kişileri saniyeler içinde engellediğimden hiçbir zaman muhatap olmam.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*