Bakımını İhmal Etmeden Yapan İzmir Füsun

Güzel beraberlikleri benim gibi harika bir İzmir Travesti kadını ile yaşayarak hem anın tadını çıkarabilir hem de daha önceden hissetmediğiniz tüm özel duyguların sahibi olabilirsiniz. 

Adım İzmir Travesti Füsun beyler. Nasılsınız? Laf olsun diye söylemiyorum, kesinlikle sektörün en güzel kadınlarından birisiyim. Bakımlı olduğumu da en başından belirteyim. Zaten çok büyük ilgi görmemin temel nedenlerinden birisi budur. Cinselliği bir tabu şeklinde tanımlamam. Amacım karşılıklı haz duygusunu en sonuna kadar yaşatmaktır. Bu yüzden kendinizi mutlu edebilmek adına beni arayınız. 

Bakımlı ve Güzel Bir Bayanım

Seks her kadınla yapılabilir  ve ilgili kişinin sağlıklı olması yeterlidir. Ancak bakımlı olması beyler adına en önemli kriterlerin arasında yer alır. Bunun farkında olan bir İzmir Travesti kadınıyım. İşte bundan dolayı her zaman günlük olarak tüm bakımlarımı sorunsuz bir biçimde tamamlarım. Bunların içinde duş almak, vücut temizliği yapmak, koku sürmek ve fazlası vardır. Bundan dolayı her zaman beylerin de bu şekilde hareket etmesini isterim.

Hizmetlerim Sizi Mutlu Edecek

İzmir Travesti bayan hizmetlerim beylerin mutlu olması ve aynı zamanda orgazm duygusunu en sonuna kadar yaşaması içindir. Ön sevişme ile başlarım. Zaten bunun verdiği haz büyüktür. Çünkü güzel vücudumun tadını hiçbir engelleme ve sorun olmadan alabilirsiniz. Özellikle özel yerimin yalanması çok hoşuma gider. Bunu zaman problemi söz konusu olmadan rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. 

Bundan farklı olan bir diğer hizmetim ise beylerin en çok sevdiklerinden olan oraldır. Bunun karşılıklı bir biçimde yapılması durumunda alınacak hazların katlanması çok basittir. Tabi ki sizlerin tam olarak ne istediği önem arz etmesinden ötürü sorarım. Sohbet etmesini seven bir kadın olduğumdan her şeyi konuşarak halledebiliriz. 

Kondom kullanımı merak edilen bir konu olmasının yanı sıra bunun isteğe bağlı olduğunu hemen ifade etmem lazım. Ben böyle bir şartı sizlere dayatmam. Çünkü kondomun haz almanın önünde en büyük engellerden birisi olduğunu düşünmekteyim. Bu sayede zevklerin daha fazla olması her daim mümkündür. Bunun için hemen arayınız. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*