Asi ve Güzel İzmir Travesti Açelya

Selam, ben asi ve fazlasıyla güzel Açelya! Travesti İzmir beklentinizi karşılamak için hizmetinizdeyim. Benden faydalanmak ve doyasıya değerlendirmek istiyorsan profilde numaram bulunuyor. Hemen ara

Seni Baştan Çıkarmama İzin Ver!

Yüz hatlarının belli olması, en önemli özelliğim. İnce yapım sebebiyle dikkat çekiyorum. Bacaklarımın güzelliği, beni ben yapan en önemli fiziksel yanım. Genelde çok fazla kilo alamıyorum. Bu yüzden fiziğimi gören herkes spor yapıyor musun sorusunu soruyor. Fakat net olarak söyleyebilirim ki, hiç spor yapmadım. Sadece dengeli ve düzenli beslenmeye dikkat ediyorum. Çene yapımın belirgin olması nedeniyle dikkat çekerim. Yüz hatlarıma, vücut kıvrımlarıma önem veririm. Her daim güçlü kişiliğim vardır. Bunu fark eden insanlarla, yüksek hayat enerjisine ulaşırım. Maceradan uzak dururum. Genellikle ayakları yere basan yapımla bilinirim. 

Hayal kırıklığı yaşamaktan keyif almıyorum. Bu yüzden aşka da inanmam. Karşımdaki insanla yalnızca ana odaklanmak istiyorum. Duygusal bir insanım. Fakat duygularımı gizleyebilirim. Aynı zamanda fazlasıyla hırslıyım. Bunların her birinin, seni ilgilendirmediğini biliyorum. Çünkü sen bana kendini bırakmak istiyorsun. Evet, kabul ediyorum çok haklısın.. Senle beraber olduğum zamanlarda, gerçekten seni hissetmeliyim. Sana kendimi bırakabilmem için öncelikli olarak senin güvenini kazanmam gerekir. Sonrasında beni istediğin gibi baştan çıkarabilirsin. 

Benimle yakınlık kurduysan, cinsellikte ne kadar iddialı olduğumu da görebilirsin. Açık konuşmaktan ve açık açık zevklerimi paylaşmaktan fazlasıyla hoşlanıyorum. Karşımdaki insanın da bana doğru yaklaşımlarında açık olmasını isterim. Eğer sen bana doğru gelirken cesur olursan, çılgın birliktelikler yaşayabiliriz. Travesti İzmir olarak bana ulaşman çok basit! Yapman gereken sadece telefon numaramdan beni araman. Bunun dışında gerisini bana bırak.. Çok kolay ve basit bir şekilde ilerleyeceğiz. 

Tecrübeliyim, iddialıyım ve kendime güveniyorum. Güzelliğim dillere destan. Kendimi abartmak da hoşlanıyorum. Çünkü bu konuda garantici olduğumu söyleyebilirim. Uzun uzun ekrana bakmayı bırak! Çok fazla düşünmek, ikimiz için de fayda sağlamayacak.. Sadece Travesti İzmir arzularınla beni ara ve sonrasını bana bırak bunu istiyorum. Senden çok fazla bir şey istemiyorum. Beni aradıktan sonra harika randevularda bir arada oluruz. Güzel sohbetler edip, daha fazlasını yaşarız. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*