Anal Seks Yapan İzmir Travesti

Anal Seks Yapan İzmir Travesti

Hayat ne gideni getirir, ne de kaybettiğin zamanı çevirir. Anal seks yapan İzmir Travesti model, ya yaşaman gerekenleri zamanında yaşayacaksın , ya da yaşamadım diye ağlamayacaksın. Aslında bu cümle tam olarak pişmanlık duygusunu anlatmaktadır. İnsanların zamanında yapmaya cesaret edemediği şeyleri şimdi pişmanlıkla anmaları ve keşke yapsaydım demelerine neden olacaktır. Sevdiklerinize karşı sevginizi gösteremeden akıp giden bir ömür ve siz bu ömür içerisinde kaybolan insansınız. Kendinizi ve sevdiklerinizi kaybetmeden onlara ola duygularınızı anlatın ve yüreğinizi açın. Geçen zamanı geri getiremezsiniz. Şu anın keyfini çıkartmalı ve doyasıya yaşamalısınız. İleri zamanlarda yaşayacağınız pişmanlıkların size faydası olmayacaktır.

Sadece zamanınızın boşa akıp gittiğine şahit olacaksınız. Çoğumuz aslında dün yapamadıklarımızın pişmanlığını yaşıyoruz keşke yaşasaydık, keşke söyleseydik deriz. Bu pişmanlığımız bizi kaybettiğimiz zamana geri götürmeyecektir. Hangimiz sevdiğimizi topraktan çıkartıp seni seviyorum veya seni özledim diyebiliyoruz. Veya hangimiz bu pişmanlığı yaşıyor? Sevdiklerinizi kaybetmeden onları sevdiğinizi söyleyin ve onları bilinçli olarak kırmayın. Kırdıysanız bile onların gönlünü almayı bilmelisiniz. Hayatınızın geri kalan kısmını pişmanlık yaşayarak geçirmeyin. Zamanında yaşnması gerekenne varsa yaşamalısınız ve yaşayamadıklarınızın esiri olmamalısınız. Anal seks yapan İzmir Travesti numaraları, içimizde çoğu kişilerin kendi duygularını rahatlıkla ifade edemediğinden dolayı pişmanlık yaşadığını ve keşke burada olsa da duygularımı o da bilse dediğini anlataca ve sizin de pişmanlık yaşamamanız için içinizden geldiği gibi davranmanız gerektiğini belirtecektir.

Bazen oturup düşünüyoruz, zaman ne kadar çabuk akığpgidiyor, çoğu şeyleri yaşayamadan ve içimizde ukde kalararak akıp gidiyor deriz. Giden zamana mı üzeleceksiniz, giden zaman içerisinde ki sevdiğinize mi ? Giden zamanın sizden çok şeyler alıp götürmemeli sizden sadece kötü anılarınızı alıp götürmeli ve sevdikleriniz yanınızda ve yüreğinizde kalmalıdır. Anal seks yapan İzmir Travesti hatunlar, bugün yapmak isteyipte cesaretsizliğinden dolayı yapamadığınız ne varsa korkmadan yapın ve yarın pişmanlık duymayın. Sonrasında yaşayacağınız pişmanlığınızın veya ağlamalarınızın bir faydası olmayacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*