Akrep Kadını İzmir Travesti Gizem

Merhaba, ben Gizem. İzmir’da yaşıyorum. Fakat kısa süredir İzmir’da ikamet ediyorum. Bunun öncesinde, yurt dışındaydım. Ailevi sebeplerden dolayı İzmir’ya taşındım. İzmir Travesti olarak hizmetinizdeyim. İletişime geçtiğinizde, benimle ilgili detayların her birini öğrenebilirsiniz. Profilimde de mevcut. Fakat beni yaşayarak öğrenmenizi daha çok tercih ederim. Uzun uzun size kendimi anlatmam. Fakat sen kendini anlatmak istiyorsan, farklı sohbetlerimiz arasında kendinle ilgili birkaç detayı ekleyebilirsin. Aramak istiyorsan, günün dilediğin saatinde her zaman için sana telefonum açık.. 

Akrep Kadınını Yaşamak İstersen Buradayım! 

Akrep kadınlarının, ne kadar cesur ve atılgan olduklarını hepimiz biliyoruz. Sana tam bir akrep burcu kadın olduğumu söylesem.. Gözlerindeki parıltıyı hissediyorum. Bir arada olduğumuz zamanlarda küçük fısıltılar, yavaş yavaş yükselen ateşimiz, karşılıklı tatlı muhabbetler, birbirimize olan derin bakışlar ve daha fazlasını sana özel olarak hissettiririm. Karşımdaki insanı etkilİzmir için yalnızca duruşum yeterli! Çünkü kendime güveniyorum. İddialıyım. 

Kıyafetlerim, ojelerim, takılarım, sana olan bakışlarım, saçlarım her biri parlıyor ve adeta seni bana doğru getiriyor. Küçük adımlar atmak yerine, bana birazcık daha cesur adımlar atman önemli. Çünkü ben iddialıyım ve ne istediğimi biliyorum. Karşımdaki insandan da, ne istediğimi alırım. Kendine güvenmen önemli! Aynı zamanda bana da güvenmelisin. Mükemmel bir birliktelik yaşayacaksak, birbirimize olan güvene dikkat etmeliyiz. 

İzmir Travesti akrep kadını olarak, beklentileri karşılıyorum. Gizemli yanımda mevcut! Bu yüzden ismim gizem diyebilirim sana komik gelmesin. Evet, birlikte yaşayacağımız özel anlarda gizemli büyüme kapılabilirsin. Yaşamayı seviyorum. Hayatı yaşarken heyecanlı zamanlara da doyasıya vakit ayırmak istiyorum. Ne istediğini biliyorsan, kendine güveniyorsan, benden eminsen benim de senden emin olacağımı biliyorsan arayabilirsin. İletişime geçtikten sonra kaliteli sohbet edip, sonrasında randevu oluşturabiliriz. 

Bende önce herhangi bir akrep kadınıyla birbirinizi fazlasıyla tatmin etmediyseniz, akrep kadını ile daha öncesinde tanışmamışsın derim. Şimdi gerçek bir kadına tanışacağından eminim! Ya da daha öncesinde akrep kadını ile tanışmış olabilirsin, benimle tanıştıktan sonra kafandaki soru işaretlerini tam anlamıyla oturtman mümkün.. Çünkü gerçek akrep kadınını benimle yaşayarak öğrenebilirsin. İzmir Travesti

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*