VIP Kalitesinde Hizmet Veren Travesti Sinem

Kaliteden yana tavrını net bir biçimde koyan beyler için en ideal Bornova Travesti kadını benim. Güzel, seksi ve ateşli bir hatun olarak ancak VIP olan beylere hizmetlerimi sunarım.

Selam beyler ben Bornova Travesti Sinem. 1,82 boyunda, 55 kiloda, beyaz tenli, sarı saçlı ve mavi gözlü bir kadınım. Kesinlikle sektör içinde her zaman dikkat çekerim. Özel bir hatun olduğumdan beni tercih edecek beylerin de aynı özelliklere sahip olması temel kurallarımın arasında yer alır.

Kaliteli Beylere Yok Demeyen Güzel Bir Kadınım

Sıra dışı ve tam olarak kalitenin diğer adı olan bir Bornova Travesti hatunuyum. Bunun nedenlerinden birisi fiziki yapımdır. Mankenleri bile kıskandıracak derecede uzun boyluyum. Tabi ki bir kilo sorunum söz konusu değildir. Tırnaklarım her zaman ojelidir ve bu da sizin daha ilk andan itibaren aklınızın başından alınması anlamına gelir.

Temizlik ve hijyen benim için en önemli detaylardır. Bundan dolayı benimle beraberlik yaşayacak olan beylerin mutlaka bazı kurallara dikkat etmesi gerekiyor. Kötü kokan erkeklere evet diyemem. Diş fırçalama önem arz eder. Bunun yanı sıra kadınlarla nasıl konuşacağını bilmeyenleri de kabul etmem. 

Verdiğim Bornova Travesti hizmetlerim beylerin hem mutlu olması hem de orgazma ulaşması içindir. Bunların arasında oral, ön sevişme, dudaktan öpüşme söz konusudur. Tabi ki her daim karşılıklı haz ilkesine göre hareket ettiğimden benden memnun ayrılacağınızı rahatlıkla söylemem gerekiyor. 

Lüks Otellerde Kalırım

Benim için seks yapılacak yer denildiği zaman kesinlikle lüks oteller akla gelir. Bunun haricinde kalmış olan mekanlara gelmediğimin altını net olarak çizeyim. İlgili otellerin en az 4 yıldızlı olması gerekiyor. Bunun yanı sıra otel odasının size ait olduğunu da baştan belirtmem mühimdir. Özellikle ücretim diğer kadınlara göre biraz daha yüksek olabilir. Fakat bunun karşılığını sizlere fazlası ile veririm. Seanslık hizmetlerim hiçbir şekilde yoktur. Uzun süreli seks yapma taraftarı olan bir kadınım. Gecelik veya minimum 2 saatlik cinsel hizmetlerim söz konusudur. Kibar bir biçimde arayarak benden randevu alabilirsiniz. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*