Sekste Korunmalı Beraberlikler Sunan Okşan

Orgazma ulaşmak ve seksin zirvesine çıkabilmek için yapmanız gereken şey sadece benim özel numaramı aramak olacaktır. Kondom kullanım şartımın bulunduğunun altını hemen çizeyim. Bornova Travesti olarak bekliyorum. 

Selam ben Okşan ve 29 yaşındayım. Cinselliğe aşırı derecede düşkün olmamın yanı sıra özellikle kondom kullanım şartımın bulunduğunu bilmeniz lazım. Sağlık ve hijyen her şeyin önünde gelir. Bundan dolayı kurallarıma tam uyum göstermeniz durumunda anın tadını almak çok da zor değildir. 

Seksi Kondomlu Olarak Yaşayalım

Kondom kullanım şartı olan bir kadınım. Bu benim hiçbir şekilde değişmeyen kuralım olarak dikkat çeker. Bunu takmadan seks yapmak isteyen beylere kapım en sonuna kadar kapalıdır. Fazladan para vermeniz durumunda bile size evet demem. Hem hijyen hem de sağlık çok mühimdir beyler. 

Harika Beraberliklerin Anahtarı Bende

Sekste farklı birçok şeyi yapmak harika bir deneyim dBornovatir ve buna dair bilmeniz gerekenler ise şöyledir;

  • Bornova Travesti hizmetlerimin arasında anal seks yoktur. Bunu bilerek ve ona göre hareket ederek benden randevu alın lütfen.
  • Bunun yanı sıra özellikle oral konusunda çok iyi olduğumu görebilirsiniz. Çünkü dilimi mükemmel bir şekilde kullanırım. 
  • Ön sevişme olmadan seksin hiçbir anlamı yoktur. Bu sayede vücutlarımızı karşılıklı bir biçimde tanımak mümkündür.
  • Daha farklı bir deneyim ise vajinal beraberliklerdir. Altta kalmasını seven bir kadınım. Yani beni altınıza alarak inletebilirsiniz. Üstte olmaya da yok demem.
  • En güzel ve sevdiğim pozisyonların arasında her daim doggy bulunur. 

Bu ve fazlasını elde etmek isteyen kişilerin hemen kolay bir biçimde randevu talep etmesi mümkündür. 

Değişik Fantezileri Yaşayabiliriz 

Bornova Travesti numaram beylerin araması içindir. Bunun aranmasının ardından rahatlıkla benden randevu talep etmeniz mümkündür. Tabi ki hem kibar olmak hem de pazarlık içine girmBornova gibi özel şartlarım mevcuttur. Buna ek olarak mekan konusunda ise oteller daha ideal olmasından dolayı bunlara evet derimi. Beylerin evlerine gelmediğimi ifade edeyim ki bu konuda ısrarcı bir tavır içine asla girmeyiniz. Bunları unutmadan arayın lütfen. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*