Seksi Çok Seven Bornova Travesti Mehtap 

Selamlar. Ben 32 yaşında, güzel, bakımlı, 1.67 boyunda ve 72 kiloda Bornova Travesti Mehtap. Biraz balık etliyim. Bu durum özellikle beylerin büyük kısmının hoşuna gidiyor. Sekse olan düşkünlüğüm sayesinde sürekli azgın olan bir yapım vardır. Cinselliği doya doya yaşamak isteyen kişiler benimle en kısa süre içinde iletişim kurabilirler. 

Güzel ve Beklentileri Karşılayan Bir Kadınım

Bornova Travesti olarak tüm beklentileri karşılarken özelliklerim ise şöyledir;

  • Harika bir kadın olmamın yanı sıra özellikle bakım konusunda hiçbir sorunum yoktur. Bunu günlük olarak yaparım. Her daim en güzel kokulu şekilde karşınıza çıkarım. Aynı zamanda beylerin de benim gibi olmasını isterim. 
  • Bunun yanı sıra güzel koktuğumu hemen söylemem lazım. Zaten beylerin en sevdiği özelliklerimden birisi de budur.
  • Sekste sınırlarım veya limitlerim yoktur.
  • Kafa yapısı olarak rahat bir bayanım. Seks öncesinde veya sonrasında benle her konuda sohbet etmeniz mümkündür. Bu şekilde çok sıcak bir ilişki kurmak mümkündür.
  • Tabi ki işini ciddiye alan bir kadınım. Gerek oldu bittiler gerekse aceleci tavırlar hiçbir zaman söz konusu olamaz. 

Bu özelliklerim ile sevgiliden farkım asla yoktur. Bornova Travesti bundan dolayı daha birçok değişik hizmeti alabilmek için beni aramanız yeterlidir. 

Seks Hizmetlerim Sizi Çıldırtacak 

Çok farklı seks hizmetlerim söz konusudur. Bunlar şöyledir;

  • Bornova Travesti her zaman hayatını spontane bir biçimde geçiren kadınların arasında yer alıyorum. Bu durum seks sırasında da geçerlidir. Size yok demem. Ne isterseniz onların tümü gerçek olur. 
  • Bunun yanı sıra örnek vermem gerekirse özellikle ön sevişme hizmetimin bulunmuş olduğunun altını çizeyim. Bu sayede karşılıklı seks öncesinde vücutlarımızı da tanımış olacağız.
  • Aynı zamanda orala yok demem gibi bir durum söz konusu olamaz.
  • Anal ise sunmuş olduğum bir diğer hizmettir. 

Hemen Arayabilirsiniz 

Arama yaparak erişim sağlamanız mümkündür. Telefonumun açık olması beyler için bir avantaj dBornovatir. Her zaman mekan konusunda seçiciyim. Oteller çok ideal olmasının yanı sıra kiralık apartlara da yok demem mümkün değildir. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*