Sarışın ve Bakımlı Bornova Travesti Cilvenaz

Bakımlı ve sarışın bir Travesti Bornova olarak her daim aramanızı bekliyorum. Hem fiziki yapım hem de güzelliğim sayesinde beklentilerinizi en sonuna kadar karşılarım. Bu da beni özel kılar.

Ben Cilvenaz. Her ne kadar adımda cilve kelimesi geçse bile kesinlikle böyle bir hatun değilim. Erkeklere bayılırım ve onlara cilve yapmadan hemen altlarına yatırım. Beylerin harika cinsel organlarını ve vücutlarını çok seviyorum. Bakımlı, sarışın bir hatunum. 56 kilodayım. Yaşım ise 31’dir. Bu ve fazlasını elde edebilmek için sadece arayarak randevunuzu talep edebilirsiniz. 

Fiziğim Sizi Mutlu Edecek 

Seks yapılacak birçok kadın olmasına rağmen ben Travesti Bornova olarak bunların arasında hem güzelliğim hem de harika fiziğim sayesinde öne çıkarım. Çünkü uzun boyluyum. Dalyan gibiyim. Mankenden bir farkım yoktur. Spor yapar, diyetimi ihmal etmem. Böylelikle fit fiziğim sayesinde aklınızı başından alırım. Bunun yanı sıra misler gibi kokan vücudumu da eklemem lazım. 

Bornova Travesti Hizmetlerim Sayesinde Mutlu Olabilirsiniz

Cinsellik ve seks denildiği zaman aklınıza gelebilecek her şeyi yaşatırım ve bunları da şöyle sıralamam lazım;

  • Ön sevişme işe başlarım ve bunun süresini de kesinlikle çok uzun tutarım. Böylelikle mükemmel olan vücudumun tadını daha en başından almaya başlarsınız.
  • Bunun yanı sıra seks konusunda sınırlarımın olmamasından dolayı hem anal yaparım hem de dilimi ve dudaklarımı kullanarak oralın zevkini yaşatmasını iyi bilirim.
  • Bundan farklı olarak kesinlikle dudaktan öpüşme de söz konusudur. Böylelikle hem ben hem de siz hazların en büyüğünün sahibi olabiliriz. Elbette randevu için aramanız lazım. Bir an önce bunun olmasını bekliyorum. 

Bornova Travesti Numaramı Aramanız Yeterlidir 

Hızlı ve kolay bir biçimde benden randevu alabilmenizin önünde hiçbir engel yoktur. Aramalara bizzat kendim yanıt veririm. Bunun yanı sıra mesaj yollamak veya Whatsapp üzerinden iletişim kurmak gibi değişik yöntemler de vardır. Kibar ve bakımlı erkeklere evet derim. 50 yaş üstünü kabul etmem. Pazarlık Travesti Bornova olmadan paranın ödenmesi gerektiğini hemen ifade edeyim. Bunları unutmadan benle iletişim kurunuz. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*