Sadece Kaliteli Beylere Hizmet Veren Yasemin

Cinselliği hiçbir şekilde bir tabu şeklinde görmeyen bir Bornova Travesti kadını olarak sadece kaliteden yana tavrını koymuş olan beylerin isteklerini yerine getiririm.

Ben Bornova Travesti Yasemin. Farklı bir hatunum. Mankenden farksız olan fiziki ölçülerim her daim dikkat çeker. Bunun yanı sıra eğitimliyim. İki üniversite bitirdim. Belli başlı birtakım kurallara göre hizmetlerimi sunarım. Ben nasıl bakımlı isem karşımdaki beylerin de aynı şekilde olmasını isterim. Ancak bunların sağlanması durumunda benden randevu alabilirsiniz. 

Kaliteli Bir Bayanım 

Seks için Bornova Travesti kadınlarının arasında her daim en kaliteli olanlardan birisiyim. Yabancı dil bilgim vardır. Bunun yanı sıra bakımımı ihmal etmeden gerçekleştiririm. Zaten kullanmış olduğum güzel ve özel parfümlerin beylerin aklını hemen başından alır. Bundan dolayı beni tercih etmeyi düşünen beyler varsa işte bu detayları hiçbir şekilde unutmamalıdır. 

Seks Sırasında Kurallarım Vardır

Elbette Bornova Travesti hizmetlerim beylerin mutlu olması ve aynı zamanda onların orgazm duygusunu tatması içindir. Ancak belli başlı birtakım kurallarım yatakta da söz konusudur. Her ne kadar bir öpüşme yasağım olmasa bile özellikle dillerin temasından kaçınırım. Bundan dolayı her daim klasik öpüşmeyi tercih ederim. Bu konuda sizin de aynı şekilde hareket etmesini isterim. 

Aynı zamanda anal seks yapmam ve ilgili kuralım hiçbir zaman değişmez. Sadece daha önce bir kere denedim ve bana da çok büyük bir acı verdi. Bundan dolayı yeniden o acının tekrar edilmesini istemiyorum. Sadece hazlar almak ve hazlar vermek benim özelliklerimin arasında yer alır. Kondom olmadan seks yapmak ise hiçbir şekilde söz konusu olmadığından bu kriteri de lütfen unutmayınız. 

Mekan konusunda çok seçici bir kadınım. Bunun anlamı ise yıldızlı olan otellerin haricinde kalmış hiçbir yere gelmememdir. Özellikle beylerin bir kısmı evlerine davet ediyorlar. Ancak ben buna yok demem. Bu yüzden kurallarıma göre hareket ediniz lütfen. Telefon üzerinden iletişimi en kısa zaman dilimi içinde sağlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra özellikle Whatsapp hattımın da açık olduğunun altını çizeyim. Buna göre hareket ederek benden kibar bir biçimde randevunuzu alabilirsiniz. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*