Müşterisini Otele Davet Eden Bornova Nilgün

Selam aşklarım, benim adım Nilgün. 29 yaşında, 3 yıldır profesyonel şekilde Bornova Travesti olarak otellerde ve apartlarda birliktelik yaşayan bir bayanım. Partnerlerimin elit insanlar olmalarına, kadının mutluluğunu sağlayabilecek cinsel deneyimlere sahip olmasına önem veriyorum. Beni otele davet edebilir ve geceyi birlikte geçirebilirsiniz.

Otelde Sevişmekten Çok Hoşlanıyorum

Erkeğimin mutluluğunu sağlayabileceğim tüm sevişme tekniklerini ve oral taktiklerini biliyorum. Benden farklı şeyler denememi isteyen, yeni pozisyonlarda ilişkiye girmek için son derece ateşli olduğunu belli eden erkekleri orgazma ulaştırabilirim. Bornova Travesti ilanım sayesinde benimle son derece kolay bir şekilde buluşabilir, neleri çok seviyorsanız her birini sırayla ve eksiksiz bir şekilde ilişkimize dahil edebilirim.

Partnerinin orgazmını kendi orgazmından daha fazla önemsediği için krallar gibi hissedilmesini sağlayan kadınlar arasında bulunuyorum. Eşinize veya sevgilinize tam olarak hedeflediği zevki veremediğiniz taktirde sizinle tekrar ilişkiye girmeye sıcak bakmayacaklardır. Partnerlerimin benimle iletişime geçmesi, sevdiği ve istediği ne varsa Whatsapp üzerinden ifade etmesi gerekiyor. Bu sayede hem kıyafet olarak hem de hedeflediği bir fantezi varsa o fanteziyi yaşatabilmek için hazırlanabilirim. Erkeklerimin farklı ve lüks mekanlarda ilişkiye girerken çok daha fazla keyif aldığını fark ettiğim için otelde birliktelik yaşamayı tercih ediyorum.

Partnerimin Orgazma Ulaşmasını Sağlıyorum

Zevk almayı önemseyen, kendisine verilen zevkin çok daha fazlasını müşterisine veren nadir kadınlardan biriyim. Bornova Travesti evimde erkeğimi sınırlamıyor oluşum, istediği her şeyi eksiksiz bir şekilde yapmasına izin veriyor oluşum, erkeklerin bana olan ilgisini arttırıyor. Neleri seviyorsanız ve neleri sevmiyorsanız, bunların seansın başından sonuna kadar olmamasına özen gösteriyorum.

Erkeğimin profesyonel bir hizmet alacak olması nedeniyle benim kurallarıma uyması, bakımlı olması ve tüysüz olması son derece önemlidir. Çok fazla kıllı olan ve performansı iyi olmayan erkeklerle vakit kaybetmek ve seans boyunca mutsuz hissetmek istemiyorum. Bakımlı ve kadına olan ilgisini ilk bakışmadan itibaren belli etmeyi başaran erkekleri evimde ağırlamaktan zevk alıyorum. Siz de bu kişilerden biri olduğunuzu düşünüyorsanız hemen şimdi mesaj atabilir, nelerden zevk aldığınızı rahatça anlatabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*