Koca Göğüslü Bornova Travesti Lale

Büyük ve sarkmamış olan memelerim sayesinde Travesti Bornova bayanlarının en güzellerinden birisiyim. Harika memelerimin tadını almak başta olmak üzere birçok farklı şeyi benimle gerçek yapabilirsiniz. 

Benim adım Lale. Her zaman Bornova Travesti hizmetlerini sınırlar olmadan sunan özel bir isimim. Özellikle beni gören herkesin dikkatlerini çeken en temel yanı ise devasa memelerdir. Küçük memeleri olmadığımdan beyleri sadece bu özelliğimle bile mutlu etmesini bilirim. Arayarak randevu alıp, sekse dair beklentilerinizi benimle karşılayabilirsiniz.  

Büyük Memelerim ve Fazlası Sizleri Bekliyor

Büyük meme Allah vergisi. Hiçbir şekilde silikon söz konusu değildir. Bundan dolayı tam anlamı ile gerçek bir kadınım. Memelerimin bakımını çok güzel bir biçimde yaparım. Onların sarkmasına izin vermem. Hem diri hem de büyüktür. Tadını almanızın önünde ise hiçbir engel yoktur. 

Özellikle memelerimin arasına vermek sizin için çok farklı bir deneyim olacaktır. Dileyen beyler ise onu dakikalar boyunca yalayabilirler. İşte bunların tümü haz alma yolunda harika adımlar olarak dikkat çeker. Boşalma anınızı daha özel bir hale getirebilmek için yine çok büyük olan göğüslerimin üzerine fışkırtabilirsiniz. 

Sadece bunları yaşamak zorunda değiliz. Elbette tam anlamı ile karşılıklı olan oral ve ön sevişme de söz konusudur. Ayrıca beylere çok sıra dışı olan fantezilerimi de sunarım. Sizler için hemşire, doktor, sekreter kıyafetleri satın aldım. Bunların herhangi birisini giyerek fantezi dünyasının içine direkt dalabilirim. Beni bu şekilde becermek sizler için çok farklı bir deneyim ve haz dBornovatir. 

Elbette Travesti Bornova numaram açık ve buradan randevu almak için arayabilirsiniz. Kısa mesaj yollamak ise daha farklı bir yöntemdir. Kibar, ne istediğini bilen beylere evet derim. Bunun yanı sıra pazarlık isteyen birisi söz konusu olursa onu çat diye de engellerim. 

Her Mekanda Seksin Tadını Çıkarabiliriz

Evlerde Travesti Bornova hizmetlerimi sunarım. Beylerin ya da benim evim söz konusu olabilir. Mekan anlamında otellere de yok diyen bir kadın değilim. Elbette merkezdeki lüks rezidanslarda veya apartlarda seks yapmanın tadını çıkarmak mümkündür.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*