Keskin Bakışlı Bornova Travesti Ajda

Selam! İşte karşınızda keskin bakışlı Ajda.. Biliyorum, sen de heyecanı seviyorsun. Zevki doruklarda hissetmek için profillere göz atıyorsun. Şu an, benim profilimdesin. Travesti Bornova arayan kaliteli beyefendiler için arzu ettikleri her duyguyu doyasıya yaşatabileceğim mükemmel zevklerim var. Sen de bu zevkleri benimle yaşamak istiyorsan hemen iletişime geç! 

Zevkli Sürprizlere Hazır Olun!

Sürprizler, benim için çok anlamlıdır. Özellikle karşımdaki partnerimle beraber yaşayacağım birlikteliklerde ona hayran kalacağı sürprizler sunarım. Şu an burada söylemem! İpucu vermeme neden olur. Sadece şunu söyleyebilirim ki, asla unutamayacağın mükemmel saatler geçireceksin. Şimdiden garantisini veriyorum ve bu konuda fazlasıyla iddialı olduğunu söyleyebilirim. Senin de merak ettiğini hissediyor gibiyim. Merakını gidermek istiyorsan, yapman gereken çok basit.. Profilimde numaram bulunuyor. Hemen benimle iletişime geçebilirsin. 

Travesti Bornova yani tatlı, prenses ve iddialı Ajda.. Kendime, keskin bakışlı derim. Bunun sebebi bakışlarımla seni büyülerim. Hiç makyaj yapmasam bile, bakışlarımla seni kendime çekerim. Bir bakmışsın dibimdesin:)) masmavi gözlerim seninle bir arada bulunduğum alanlarda konuşmama gerek kalmadan büyülü atmosfere içerisinde almama neden olacak. Fazlasıyla atılganım. Ağzım sıkıdır. Seninle yaşayacağımız cesurca ve iddialı adımları hiç kimseye söylemeyeceğim. Sadece ikimiz arasında kalacak! Bu yüzden benimle, istediğin her şeyi yaşayabilirsin. 

Benim özel sürprizlerim ve zevklerim var. Senin de özel sürprizlerin ve bana özel hazırladığın zevklerim varsa hazırım. Buradayım, seni bekliyorum. Daha ne söylememi bekliyorsun. Ben buradayım. Telefonun ardında, tatlı ve güzel bir hanımefendi seni bekliyor. Onu daha fazla bekletmen kabalığa girer. Eminim sen çok kibar ve saygılı bir beyefendisin. Ve beni daha fazla bekletmeyeceksin! 

Aramanı bekliyorum. Eğlenmekten, keyif almaktan, hoş kokulu kadınlardan, güzel giyimli kadınlardan ve daha fazlasından hoşlanıyorsan tek bir bedende her birini sana sunarım. Gerçek bir akrep kadını ile tanışacaksın. Akrep burcu kadınının bütün özelliklerini fazlasıyla taşıyorum ve bunu da sana hissettireceğim hadi hadi acele et ve beni ara! Travesti Bornova

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*