Her Yola Gelen Çılgın Travesti Deniz

Selam beyler, Travesti Bornova Deniz benim adım. Güzelliği ile büyüleyen bakımlı bir kadınım. Bunun yanı sıra boyum 1,69, kilom 63, yaşım ise 29. Özellikle seks denildiği zaman akla gelen tüm pozisyonları gerçek yaparım. Her yol benim için geçerlidir. Çünkü buradaki temel amaç karşılıklı bir biçimde haz almaktır.

Özelliklerim Dikkat Çeker

Genç sayılabilecek bir yaştayım. Bundan dolayı söz konusu seks olduğunda enerjik olan yapım sayesinde beylerin her türlü beklentisine yanıt veririm. Şu özelliklerim öne çıkar;

  • Boyum uzun sayılır ve bu da birçok erkek için kesinlikle çok önemlidir.
  • Kilo sorunum hiçbir şekilde yoktur. Genel manada fit sayılabilecek bir kadınım.
  • Özellikle bakımımı ihmal etmediğimden erkeklerin rüyalarını süslerim.
  • Her daim afrodizyak etkisine sahip olan kokuları kullanırım. Bu sayede karşı tarafı baştan çıkarmış olurum.
  • Kondom kullanılmasına benimle beraberlik isteyen erkekler için gerek yoktur. Hem temiz hem de hijyene çok büyük bir önem veririm.
  • Ayrıca beraberliklerimde hiçbir şekilde acele etmem. Bunun nedeni ise anı yaşamak istememdir.
  • Genellikle erkeklerin yatakta ne istediklerini bilirim. Özellikle çok daha açık olunması hoşuma gider. Çünkü benim kitabımda hayır kelimesine yer yoktur. 

Seksi Dibine Kadar Yaşarım

Bornova Travesti olarak seks denildiği zaman hemen akla ben gelirim. Çünkü hiçbir limitim veya sınırım söz konusu değildir. Sadece anı yaşamak, cinselliği doya doya hissetmek gibi bir amacım vardır. Travesti Bornova bunun yanı sıra kondom kullanılması gibi bir kuralım da olmaz.

Özellikle ön sevişme bu işin bir parçasıdır. Gerek anal gerekse oral yapan bir kadınım. Beylerin her zaman dilinden anladığım için onları memnun ederim. Travesti Bornova önemli olan nokta ise beni tercih etmiş olan erkeklerin ne istediklerini bilmeleridir. Böylelikle anın tadını çıkarıp bulutların zirvesine ulaşabiliriz. 

Anlık Aramalar Yapmanız Yeterlidir 

Arama yaparak ve zaman kaybı olmadan hemen randevu almanız mümkündür. Hem ses tonunuz hem de kullanmış olduğunuz kelimeler kesinlikle önemlidir. Özellikle söz konusu otellerde beraberlik yaşamak çok kolaydır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*