Güzel Fiziği ile Dikkat Çeken Bakımlı Destan

Fiziki anlamda beylerin değişik bütün beklentilerini en sonuna kadar karşılayan ve bu sayede daha ilk andan itibaren erkeklerin içini gıcıklayan bir Bornova Travesti olarak aramanızı dört gözle bekliyorum.

Ben Bornova Travesti Destan. Seks dolu ve gizem dolu dünyama hoş geldiniz. 32 yaşında, özellikle deneyim sahibi bir kadın olarak hemen öne çıkmasını bilirim. Uzun boyluyum ve bu da tam 1,80 şeklindedir. Bu anlamda mankenden hiçbir farkı olmayan fiziki yapım ile beylerin aklını en sonuna kadar almasını bilirim. Benim gibi mükemmel ve kusursuz bir kadınla seks yapmak için sadece iletişimi kurmanız yeterlidir. 

Allah Vergisi Kusursuz Vücudum Sizi Yakacak

Bornova Travesti kadınlarının arasında her zaman çok farklı bir yerim var. Ne kilolu ne de kısa boyluyum. Bunun tam tersi olan özelliklerim sayesinde sıyrılmasını bilirim. Uzun boyumun yanı sıra pürüzsüz tenim beklentilerinizi sonuna kadar karşılar. Buna ek olarak bacaklarımın sütun gibi olması ise beni tercih edecek olan erkekleri her zaman mutlu eder. 

Vereceğim hizmetlerin belli sınırları söz konusu olmasından dolayı bunları lütfen unutmayınız. Anal yapmam ve kondomsuz da kalmaz. Her şeyin karşılıklı sevgi ile saygı çerçevesinde gerçekleşmesi gerektiğini düşünüyorum. Bunun yanı sıra taleplerinizi açık şekilde ifade etmeniz yeterlidir. Cana yakın bir kadın olduğumdan hiçbir şekilde yanımda yabancı gibi hissetmezsiniz. 

Tabi ki oralı yapan bir bayanım. Bunu da iliklerime kadar yaşarım. Ön sevişme verdiğim standart bir hizmet olmasının yanı sıra bundan farklı olarak öpüşme ve fazlası da bende vardır. İşte bu yüzden farklı tüm beklentilere yanıt verdiğimi rahatlıkla söylemem lazım. Bu da beyler için bir avantajdır tabi ki. 

Anlık Hazlar ve Fazlası İçin Arayınız

Kesinlikle her zaman açık olan Bornova Travesti numaramı aramanız iletişim kurabilmek için yeterli bir hamle olacaktır. Bunun yanı sıra gerek Whatsapp hattı üzerinden konuşabilmek gerekse de kısa mesaj yollamak gibi daha farklı opsiyonların da bulunmuş olduğunun net bir biçimde altını çizmem lazım. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*