Gününüzü Aydınlatan Zevk Kraliçesi Sude

Zevk üzerine kurulu olan tüm Bornova Travesti hizmetlerim sayesinde beni tercih etmiş olan beyleri hiçbir şekilde geri çevirmem. İşte bu sayede daha büyük hazların alınmasının önünde bir engel de kalmamış olur.

Canlarım merhabalar nasılsınız? Ben bomba ve taş gibiyim. Çünkü seksi çok seviyorum. Adım ise Bornova Travesti Sude. 28 yaşındayım. Gerek güzelliğim gerekse bakımlı olmam herkesin dilindedir. Özellikle sevgili tadında beraberlikler isteyen beylere hiçbir zaman yok demem. Benimle geçireceğiniz her an çok özel olacaktır. 

Seks ile Yaşamak ve Doyuma Ulaşmak Benimle Mümkün

Harika beraberlikler işim ve bunları hemen şöyle ifade edeyim;

  • Elbette spontane bir biçimde takılırım ancak belli bir sıram da vardır tabi ki.
  • Ön sevişme bunların arasında öne çıkar. Karşılıklı olarak birbirimizin vücutlarını rahatlıkla keşfedebiliriz. Hem dilinizi ve dudaklarınızı hem de ellerinizi işte bu sırada kullanma konusunda bir sorunum asla yoktur. 
  • Bunun yanı sıra oralı yapan bir hatunum ve bunun ne kadar harika bir duygu olduğunu benle iken görebilirsiniz. Özellikle dibine kadar almak huyumdur.
  • Bana istediğiniz gibi arkadan girebilirsiniz. Bu konuda da bir sınırım asla olamaz. Beylerin beni hayvandan farksız bir şekilde becermesi çok hoşuma gidiyor. 
  • Daha fazlasını tabi ki sunarım. Hem fanteziler hem de pozisyonlar konusunda çok sıra dışı bir hatunum. 

Yeter ki benimle seks yapmak isteyin ve gerisi de kolaydır. Apartlarda veya merkezde bulunan yıldızlı otellerde anın tadını en sonuna kadar çıkarabiliriz. Paramın elden, seks öncesinde ve peşin olarak ödenmesini isterim. 

Hem Arama Hem de SMS ile Randevu Veririm 

Randevu almak basittir ve Bornova Travesti numaramı tercih etmeniz şarttır. SMS yollayarak bunu anında yapabilirsiniz. Anında dönüşü sağlarım. Çok daha klasik bir yöntem olan telefon aramasına da yok demem. İşte bu sayede seks için sözleşmiş oluruz. Kibar olmayan beylere kapım sonuna kadar kapalıdır. Pazarlık yapacak tipleri ise daha en başından engellerim. İşte bu kurallarımı aklınızdan çıkarmadan ona göre iletişimi kurunuz ve arayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*